KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Fotbalisté Čáslavi po téměř třech měsících vyběhli k modelovému utkání

Čáslav – Fotbalisté Čáslavi v pátek 5. června okusili po téměř třech měsících zápasovou zátěž. Byť se proti sobě postavil  v modelovém utkání mix hráčů A týmu a béčka, náboj zápasu to nijak neovlivnilo.  

Hodnocení trenéra

Modrobílá – Tmavěmodrá 8:2 (2:2) 

„Jsem rád, že kluci konečně mohli vyběhnout na hřiště a užít si zápas,“ uvedl trenér čáslavského áčka Jakub Svoboda a pokračoval: „O výsledek v tomto utkání opravdu nešlo. Chtěli jsme s trenérem béčka vidět kluky po dlouhé pauze v zápasovém zatížení a do vyrovnaného stavu mělo utkání i zajímavý náboj,“ konstatoval Svoboda. 

Brankově se v utkání nejvíce prosadil Tomáš Mlynka. „Vstřelil pět branek, všude jej bylo plno,“ řekl Svoboda a navázal: „Tomáš bude navrátilcem do našeho týmu z rakouského angažmá. Dohodli jsme se, že nejméně v podzimní části sezóny u nás bude působit,“ prozradil Svoboda. 

Foto a video z utkání naleznete zde!

Videosestřih z utkání je zde!

Zdroj: www.svoboda.info, Václav Dastyc st.

FK Čáslav A - FK Čáslav B

Branky

5 Mlynka, 2 K. Petrů, Kopp – Vančura, Ronovský. 

Sestava

Modrobílá: Barták – Kurka, Mráz, Šmejda, Lebduška – Mlynka, Čuchal, K. Petrů, Havrda (46. Vocl) – Kopp, Plíhal (63. Havrda). Trenér Jakub Svoboda. 

Tmavěmodrá: Beran – Jelínek, Trekoval, Čáp, Hannich – Chábera (30. R. Zoufalý), Vančura, Klepal, Král – Ronovský (46. Halas, 60. Chábera), Netušil. Trenér Lukáš Jirků.