KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Fotbalisté Čáslavi podlehli v přípravě třetiligovým Živanicím

Fotbalisté Čáslavi mají za sebou další prověrku třetiligovým soupeřem. Do Vodrant tentokrát zavítaly Živanice. Domácí celek sice ve druhém poločase srovnal skóre, zkušenému soupeři však nakonec podlehl 1:3.

Zápas se nám nepovedl jak herně, tak výsledkově. Pomalu jsme neohrozili branku soupeře. Nedokázali jsme vystřelit na bránu soupeře, tedy vyjma branky, kterou dal Hannich,“ uvedl k utkání asistent čáslavského trenéra Peter Mráz.

„V zápase se nám nakupilo velké množství individuálních chyb, prakticky dvě branky jsme soupeři darovali.  V utkání jsme pozdě dostupovali soupeře, což nás pak stojí velké množství sil k tomu, abychom získali míč zpět. No a když jej získáme, tak jsme bohužel schopni o něj vzápětí přijít. Máme na čem pracovat,“ konstatoval.

Do utkání naskočili několik velmi mladých hráčů z čáslavské líhně: „Mladí kluci, kteří do zápasu se ukázali v dobrém světle a mají potenciál. Minimálně přinesli do zápasu rychlost, důraz,“ připomněl Mráz.

Fotbalisté Čáslavi již ve čtvrtek odjíždějí na Moravu na čtyřdenní herní soustředění. Na programu mají hned dvě utkání. V pátek změří v Bezměrově síly s ligovým starším dorostem FC Slovácko, v sobotu pak sehrají přípravné utkání s týmem FC Morkovice z krajského přeboru Zlínského kraje.

Foto a video z utkání je zde.

Videosestřih je zde.

Sokol Živanice

59. Hannich – 29. a 60. Formáček, 72. Kakrda.

Barták – Kurka (70. Čáp), Hejný, Petrů, Mach (73. Chábera) – Čuchal (79. Novák), Kulhánek (65. Schovanec) – Kopp (79. Tůma), Havrda, Hannich – Bašek. Trenér Peter Mráz.