KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Fotbalisté Čáslavi porazili Náchod až po pokutových kopech

Čáslav – Fotbalisté Čáslavi v šestém kole divizní skupiny C na domácím hřišti přivítali celek Náchoda. Čáslavští se sice díky brance Ronovského dostali do vedení, hosté však dokázali ve druhém poločase skóre srovnat.

Hodnocení trenéra

„Začali jsme výborně. Po deseti minutách našel Vančura centrem na hranici malého vápna Ronovského, který hlavou trkl míč do sítě. O několik minut později po přihrával Vančura před prázdnou bránu Parovi, ten ale v pádu míč minul. Gólovou šanci měl po rychlém brejku ještě Strnad,“ popisoval trenér Čáslavi Jakub Svoboda.  

„Jinak jsme v prvním poločase nechali aktivitu na hostech, kteří byli sice na míči, ale my jsme je ze hry do vyložené šance nepustili. Výjimkou byla standardní situace ze strany, kdy jsme nezachytili signál hostí, po kterém se vytáhl brankář Hartych, jenž vyrazil balón na břevno,“ rekapituloval Svoboda. 

„V úvodu druhého poločasu byli hosté aktivnější. To nás nakonec potrestalo. Inkasovali jsme po opětovném centru, když jsme chvíli před tím odbránili rohový kop,“ uvedl Jakub Svoboda a pokračoval: „V posledních dvaceti minutách jsme se snažili sthnout skóre na naší stranu, ovšem brzdila nás řada nepřeností a do vyložené šance jsme se již neprobili. Chvíli před koncem Vančura z přímého kopu nechal vyniknout gólmana hostí. A tak se šlo do penalt. My jsme všechny proměnili, Hartych jednu chytil a máme důležité dva body,“ oddychl si Svoboda. 

„Mrzí mě zranění Ronovského, který se dostává do střelecké formy. Uvidíme, jak na tom po vyšetření bude. Snad se nebude jednat o vážnější problém s kolenem,“ uzavřel.

Zdroj: www.svoboda.info.

Foto a video z utkání naleznete zde!

Videosestřih zápasu je pak zde!

1 : 1
(1 : 0)

FK Čáslav

 

FK Náchod

Branky

10. Ronovský – 58. Hlava.

Sestava

Hartych – Jelínek (75. Trekoval), Richard, Mráz, Hannich – Strnad (59. Petrů), Čuchal (65. Váňa), Mach, Para (81. Kurka) – Vančura, Ronovský (36. Král). Trenér Jakub Svoboda.