ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!
ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Fotbalisté Čáslavi prohráli na půdě lídra tabulky o jedinou branku

Živanice – Třetí jarní kolo divizní skupiny C postavilo do cesty fotbalistům Čáslavi lídra tabulky -  Sokol Živanice. O osudu zápasu rozhodla branka domácích ze samotného závěru prvního poločasu.

Hodnocení trenéra

Jednalo se o velmi těžkého soupeře. Když se za zápasem ohlédnu, tak domácí vyhráli zcela zasloženě,“ přiznal trenér Čáslavi Radim Truksa„Především v prvním poločase nás domácí potrápili. Nastělili tyč i břevno. Nakonec jsme v samotném závěru poločasu inkasovali. Tato situace mě ale velmi mrzí. Byli jsme v držení míče na soupeřově polovině. Netakticky jsme jej ztratili, domácí se dostali do brejku a potrestali nás. Je to škoda, navíc když jsme v průběhu poločase šance přežili,“ konstatoval Radim Truksa. 

„Druhý poločas již byl bez šancí. V obraně jsme v prvním poločase nezahráli dobře. Ve druhém to již bylo v defenzívě dobré, ale v útoku jsme vůbec nic nepředvedli. Nebyli jsme pro soupeře nebezpeční. Neměli jsme vyloženou šanci. Z tohoto pohledu domácí vyhráli zaslouženě,“ uzavřel trenér Čáslavi. 

1 : 0
(1 : 0)

Sokol Živanice

 

FK Čáslav

Branky

Branka: 45. + 2 Polák.  

Sestava

Rozhodčí: Vojtěch – Tryzna, Erlebach. Žluté karty: Ferčák, Gorol – Kubát, Kunášek, Vocel. Diváků: 150. 

Živanice: Ptáček – Ferčák, Herzán, Gorol, Kakrda (89. Pánek), Buriánek, Hundák (82. Bukač), Petrus (70. Pánek), Novotný, Polák (90. Staněk), Motyčka. Trenér Petr Doležal. 

Čáslav: Kubát – Skokan, Vebr, Kunášek (50. Růžička), Hannich (82. Čuchal) – Dastych (63. Strnad), Vančura (82. Richard), Vocel, Petrů, Kořínek – Jícha. Trenér Radim Truksa.