ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Fotbalisté Čáslavi remizovali s Kolínem, utkání ukončila strkanice mezi hráči

Čáslav – Fotbalisté Čáslavi zakončili předpřípravné období s týmem Kolína. Čáslavští v zápase třikrát prohrávali. Pokaždé dokázali ale skóre srovnat. Zápas nakonec sudí Melichar ukončil o pět minut dříve po strkani hráčů obou týmů. 

Hodnocení trenéra

„Sehráli jsme hrůzostrašný první poločas, kdy byl soupeř jednoznačně lepším týmem. Díky našemu pomalému přistupování k hráčům a nedůrazu jsme Kolínu nabídli množství standardních situací z hranice pokutového území. Jednu z nich hostující Koděra proměnil. Navíc nás několikrát podržel brankář Barták. Hráči, kteří byli na hřišti v první půli, k němu přistoupili k nějakému pouťáku,“ zlobil se trenér Čáslavi Jakub Svoboda

„Do druhého poločasu jsme stejně jako v Kutné Hoře prostřídali sedm hráčů a na naší hře to bylo znovu v pozitivním smyslu znát,“ uvedl Svoboda a navázal: „Zkraje poločasu jsme srovnali po rohovém kopu, kdy přesně hlavičkoval Šmejda. Hosté následně kopali penaltu a opět vedli. My jsme dali druhou branku po brejkové situaci, kdy Mlynka vysunul Strnada, který přehodil brankáře hostí,“ popisoval Svoboda branku na 2:2. 

„V dalším průběhu nám hostující útočník nevybíravě dohrál brankáře Bartáka, kterého jsme museli střídat. Náhradní gólman Beran pak kapituloval po střele ze střední vzdálenosti. Nakonec jsme ale dokázali znovu serovnat skóre, kdy se z pokutového kopu prosadil Netušil,“ řekl Svoboda. 

„Bohužel zápas skončil předčasně. Hrálo se vcelku ostřejší utkání, nicméně v závěru ten samý hráč, co nám zranil brankáře, tak neudržel nervy a úmyslně zezadu šlápl Trekovalovi do oblasti ledvin. To opravdu do fotbalu nepatří! Po tomto zákroku se strhla mela a rozhodčí raději zápas ukončil,“ uvedl Jakub Svoboda. 

Zdroj foto na homepage: Michal Pavlík

Foto a video z utkání je zde!

3 : 3
(0 : 1)

FK Čáslav

 

FK Kolín

Branky

47. Šmejda, 61. Strnad, 81. Netušil pok. kop – 30. a 56. Koděra (druhá pok. kop), 76. Rosendorf. 

Sestava

Čáslav I. poločas: Barták – Jelínek, Čáp, Šmejda, Hannich – Král, K. Petrů – Kopp, Čuchal, Kořínek – Ronovský. 

Čáslav II. poločas: Barták (70. Beran) – Jelínek, Trekoval, Šmejda (65. Čáp), Kurka (75. Hannich) – Strnad, Klepal, K. Petrů (65. Král), Mlynka – Váňa, Netušil. Trenér Jakub Svoboda.