KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Fotbalisté Čáslavi remizovali v přípravě s třetiligovým Vyšehradem

Krč – Fotbalisté Čáslavi v dalším přípravném zápase narazili v sobotu odpoledne na třetiligový Slavoj Vyšehrad.

Článek ze Svoboda.info

Všechy fotky a videa ze zápasu ZDE.

Hodnocení trenéra

„Jednalo se o těžký zápas. Bylo velké vedro a hráli jsme na nekvalitním hřišti,“uvedl trenér Čáslavi Radim Truksa.

„V patnácté minutě jsme mohli jít do vedení, ale Mlynka nedal. Branku jsme ovšem dali po Jíchově přihrávce, kterou proměnil v samostatném úniku Mlynka. Šance byly na obou stranách. Bohužel jsme těsně před poločasem dostali po tečované střele branku,“ mrzelo Truksu. 

„Ve druhém poločase se domácí dostali do vedení. Rychle rozehráli standardku a přečíslení dva na jednoho zakončili brankou. My jsme dokázali vyrovnat po samostatné akci Hannicha,“ rekapituloval Radim Truksa. 

„Zápas byl velmi ovlivněn nekvalitním hřištěm. Utkání nebylo tak pohledné jako středeční souboj s Živanicemi. Viděl jsem na hřišti spoustu dobrých věcí, na druhou stranu se nám v zápase ukázalo také mnoho nekvalitních řešení, na čemž budeme muset zapracovat,“ uzavřel trenér Čáslavi. 

2 : 2
(1 : 1)

FK Slavoj Vyšehrad

 

FK Čáslav

Branky

Branky: 29. a 47. Drobílek - 19. Mlynka, 72. Hannich

Sestava

Vyšehrad: Pellegrini (46. Mucha) - Hradecký (46. Macej), Šlegl, Šimek, Junek (46. Rossmann) - Jakab - Drobílek, Rys (66. Filip), Brejcha, A. Krivosheev (63. Heřman) - Kacafírek. Čáslav: Kubát (35. - 60. Kovařík) – Růžička, Mráz, Vebr – Vocel, Fuxa (46. Uher) – Mlynka (70. Čuchal), Čuchal (46. Kořínek), Vančura, Hannich (75. Fuxa) – Jícha (46. Ronovský). Trenér Radim Truksa.