KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Fotbalisté Čáslavi se na půdě třetiligového Ústí nad Orlicí představili v kombinované sestavě

Ústí nad Orlicí – Čáslavští fotbalisté v předposledním letním testu v rámci přípravy na novou sezónu divize C zavítali na půdu třetiligového Ústí nad Orlicí. Trenér Čáslavi Jakub Svoboda musel do utkaní donominovat hráče z béčka, jeho tým totiž potrápila řada absencí.

Hodnocení trenéra

Ústí nad Orlicí - Čáslav 2:0 (0:0)

 

„Paradoxně nás čekal nejsilnější soupeř letní přípravy a my jsme k zápasu museli jet v naprosto kombinované sestavě,“ uvedl čáslavský trenér Svoboda a navázal: „Chyběli Ronovský, Čuchal, Mlynka, Richard, Trekoval a pro zranění pak Vančura, Váňa, Král a Jelínek. To už je řádný výčet hráčů, a tak jsme museli povolat Aleše Cháberu z b-týmu a do utkání se dostal i Lukáš Jirků,“ popisoval Svoboda.

„Vůbec jsem nezachytili úvod zápasu. Po laciných chybách se domácí dostali do tlaku. Přežili jsme řadu standardních situací a centrů ze stran a nakonec jsme se dostali i do dvou slibných šancí. Ve druhém případě dokonce Chábera nastřelil tyč,“ konstatoval Jakub Svoboda, který musel ještě navic pro zranění zad ze hřiště stáhnout po půlhodině hry stopera Mráze.

„Ve druhém poločase jsme byli nuceni několikrát měnit složení obranné řady. Inkasovali jsme hned v první minutě po našem nedůrazu. Na druhé straně jsme se po sedmdesáti minutách hry dostali více na míč a začali jsme také zlobit. Šanci měl jak Netušil, který přestřelil, tak i Bašek. Branku jsme ovšem nedali a v závěru jsme inkasovali po standardní situaci,“ sdělil Svoboda.

„Naším cílem je teď dát kádr dohromady po zdravotní stránce. Máme ještě 14 dní do mistrovského zápasu. Budeme dělat vše pro to, abychom byli na úvod soutěže stoprocentně nachystaní,“ uzavřel Jakub Svoboda.

Ústí nad Orlicí - FK Čáslav

Branky

Sestava

Čáslav: Barták – Kurka (70. Šmejda), Mráz (36. Jedlička, 80. Jirků), Petrů, Hannich – Klepal (46. Čáp) – Strnad, Bašek (70. M. Svoboda), Kopp – Netušil, Chábera. Trenér Jakub Svoboda.