KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Fotbalisté Čáslavi udolali na hřišti s umělou trávou Dvůr Králové

Hřiště menších rozměrů v úvodu zápasu více svědčilo Čáslavským. V osmé minutě napřáhl z vápna Petrů, brankář Vaníček jeho pokus jen vyrazil před sebe, kde stál pohotový Jícha – 1:0. Po dvaceti minutách hry zahrával Vančura přímý kop z hranice vápna. Jeho střelu ještě tečoval jeden z obránců hostí a ta pak zapadla do brány – 2:0.  Hosté ale reagovali bleskurychle. Když Tomeš s přehled využil pasu za obranu domácích. O další vzruch se postaral těsně před poločasovou pauzou Mlynka, jehož centr v gólové šanci promáchl Kopp. 

Druhý poločas byl na gólově šance skoupější. Domácí se mohli radovat po šanci Koppa, který ovšem nezužitkoval samostatný únik. Hosté pak zahrozili dvakrát v závěru utkání. Nejprve v 79. minutě neproměnili pokutový kop, který sudí nařídil za ruku Kunáška. Poté si těsně před koncem střídající Knespl nadvakrát nepřišel na brankáře Kubáta. A tak se ze tří bodů radovala Čáslav.

Článek ze Svoboda.info

Všechny fotky a videa ze zápasu naleznete ZDE.

Hodnocení trenéra

„Máme tři body.Chtěli jsme zakončit sezónu se ziskem jednatřicetů bodů, takže jsme spokojení,“ řekl trenér Čáslavi Radim Truksa

„Vstup do zápasu jsme měli dobrý, dostali jsme se do vedení po brankách Jíchy, Vačury. Poté jsme ale vypadli ze role. Ve druhém poločase jsme změnili rozestavení a pro hosty to již nebylo tolik průchozí. Kopp nedal dvě šance, to je škoda. Nakonec jsme toho mohli litovat. Dvakrát nás ale podržel Kubát, který zlikvidoval šanci hostí v závěru a navíc Dvůr Králové nedal penaltu. To jsme měli štěstí. Jsme ale spokojeni se třemi body,“ uvedl Radim Truksa. 

2 : 1
(2 : 1)

FK Čáslav

 

TJ Dvůr Králové nad Labem

Branky

Branky: 7. Jícha, 22. Vančura – 25. Tomeš

Sestava

Rozhodčí: Radina – Ulrich, Opočenský. Žluté karty: Vančura, Petrů, Čuchal, Vebr – Karal, Vitebský. Diváků: 70. 

Čáslav: Kubát – Růžička, Mráz, Kunášek – Mlynka (66. Hannich), Petrů, Vančura (90. Skokan), Čuchal (46. Vebr), Kořínek (89. Ronovský) – Kopp (66. Strnad), Jícha Trenér Radim Truksa. 

Dvůr Králové: Vaníček – Ujec, Hruška, Macháček, Picha, Vaníček, Fejk, Karal (67. Rejl), Vitebský (84. Knespl), Tomeš, Tauchman. Trenér Milan Ujec.