KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Fotbalisté Čáslavi v Horkách nad Jizerou neuspěli

Horky nad Jizerou – Fotbalisté Čáslavi v dalším divizním kole zavítali do Horek nad Jizerou. Domácí o svém vítězství rozhodli v prvním poločase. 

Hodnocení trenéra

„Do utkání jsme vstoupili poměrně dobře. V úvodu jsme si vytvořili dvě brankové příležitosti, když Strnad trefil tyč a Ronovský zahrozil po rohovém kopu,“ popisoval trenér Čáslavi Jakub Svoboda. „Domácí se do našeho vápna dostali poprvé ve dvacáté minutě a byla z toho penalta. Jeden z našich obránců školácky zatáhl domácího hráče za ruku. Zadarmo jsme tak domácím darovali vedení,“ kroutil Svoboda hlavou. 

„Do poločasu jsme se z této chyby pořádně nevzpamatovali. Šanci měl jen ze strany Strnad. Domácí nás naopak těsně před pauzou potrestali po standardní situaci,“ popisoval. 

„Řekl bych, že druhý poločas byl v naší režii. Hrálo se převážně na polovině soupeře. V přečísleních a zajímavých situacích před brankou domácích jsme si ale nepočínali přesně, a to nás sráží. Po chybě domácího stopera šel sám na bránu Váňa, ovšem nedal“ uvedl Jakub Svoboda. 

„Mrzí mě školácká chyba, kterou jsme soupeři nabídli vedení. Musíme se během týdne dát dohromady a připravit se na Trunov. Doma jsme za tři body nevyhráli od srpna, což chceme jednoznačně změnit,“ uzavřel Svoboda. 

Foto a video z utkání je zde.

Videosestřih z utkání je zde!

2 : 0
(2 : 0)

FC Horky nad Jizerou

 

FK Čáslav

Branky

20. Machů pok. kop, 42. Borek. 

Sestava

Hartych – Para, Mráz, Richard, Hannich (46. Jelínek) – Čuchal, Mach (46. Váňa) – Strnad, Král (60 Trekoval), Kořínek – Ronovský. Trenér Jakub Svoboda.