KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Fotbalisté Čáslavi v přípravném utkání porazili celek Českého Brodu

Čelákovice – Fotbalisté Čáslavi ve druhém přípravném střetnutí změřili své síly s účastníkem divizní skupiny B – týmem Českého Brodu.

Hodnocení trenéra

„Sehráli jsme utkání dvou rozdílných poločasů, uvedl trenér Čáslavi Jakub Svoboda a pokračoval: „V tom prvním jsme byli Českému Brodu více než vyrovnaným soupeřem. Sice jsme hned v úvodu přežili vyloženou šanci domácích, když míč reflexivně vyrazil Karban, poté nás ale Českobrodští neohrozili. My jsme se snažili trpělivě kombinovat a v nábězích ze druhé vlny zlobit soupeře. To se nám dvakrát povedlo v podobě šancí Kurky, ani jedna ale gólem neskončila. Prosadil se tak po přímém kopu Kořínek, když míč tečoval jeden z domácích hráčů do protipohybu brankáře,“ popisoval Svoboda. 

„Ve druhém poločase nás českobrodští fotbalisté zatlačili v podobě standardních situací. Ty jsme ale přečkali a po jedné z nich jsme navíc z brejku přidali druhou branku. Hannich krásným pasem za obranu našel Vančuru, který balón uklidil přesně k tyč,“ rekapituloval trenér Čáslavi.  

„Jen škoda, že jsme ve druhém poločase již nebyli tolik aktivní, často jsme zbytečně ztráceli míče a to nás stálo hodně sil. Domácí pak měli v závěru dvě další střely, ty ale skvělými zákroky zlikvidoval brankář Karban,“ pochválil Svoboda brankáře Čáslavi.

Zdroj: www.svoboda.info

Foto a video ze zápasu naleznete zde!

0 : 2
(0 : 1)

SK Český Brod

 

FK Čáslav

Branky

Kořínek, Vančura

Sestava

Karban – Kurka (85. Mach), Mráz, Trekoval (60. Svoboda), Hannich (75. Trekoval) – Král (46. Vančura), Čuchal – Strnad (60. Jelínek), Mach (70. Král), Kořínek – Váňa (46. Vajgl). Trenér Jakub Svoboda.