KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Fotbalisté Čáslavi vezou z Trutnova jeden bod

Trutnov – Fotbalisté Čáslavi ve 25. kole divizní skupiny C zajížděli na hřiště MFK Trutnov. Po devadesáti minutách hry ani jedno družstvo branku nevstřelilo, a tak o zisku bonusového bodu musely rozhodnout penalty. 

Článek ze Svoboda.info

Všechny fotky a videa ze zápasu ZDE.

Hodnocení trenéra

„Do utkání jsme šli s tím, že se chceme soustředit na poctivou defenzívu. Za každou cenu jsme chtěli  ve venkovním zápase bodovat. Tomu jsme podřídili i taktiku,“ uvedl trenér Čáslavi Radim Truksa

„Chtěl bych kluky pochválit. Dlouho se mi nestalo, aby si dva, tři lidi řekli o střídání kvůli křečím. To je vidět, že zápas odjezdili na sto procent. S tím jsem spokojený. Na to navázalo to, že jsme udrželi čisté konto. Domácí měli dvě, tři nebezpečné situace. Ty ale nedali. My jsme měli šanci Hannichem, který nedal samostatný únik. Robin Vocel nastřelil břevno. Navíc jsme měli šanci i v prvním poločase,“ rekapituloval. 

„V osmé sérii nedal Michal Kubát penaltu. Takže jedeme se ziskem jednoho bodu. Chtěl bych kluky pochválit za bojovnost. Se ziskem bodu jsem spokojený,“ uzavřel Radim Truksa. 

0 : 0
(0 : 0)

MFK Trutnov

 

FK Čáslav

Branky

Sestava

Rozhodčí: Bednář – Dujsík, Elerbach. Žluté karty: Tobiaš – K. Petrů. Diváků:110. 

Trutnov: Šťastný – Macek, Kejzlar, Makovský, Tobiáš, Knap (75. Dvořák), Holubec, Zieris, Valášek (71. Štěpánek), Mařas (88. Handlíř), Matějka. Trenér Miloš Dvořák. 

Čáslav: Kubát - Skokan, Mráz, Kunášek – Strnad (6. Jícha), K. Petrů (77. Kořínek), J. Petrů, Vocel, Hannich (82. Kopp) – Ronovský (58. Vančura). Trenér Radim Truksa.