FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

Fotbalisté Čáslavi zahájí přípravu ve středu 8. července

Čáslav – Fotbalisté Čáslavi zahájí přípravu na novou divizní sezónu již ve středu 8. července. Svěřenci trenéra Jakuba Svobody mají v plánu celkem deset přípravných zápasů. Podzimní část sezóny má začít o víkendu 22. - 23. srpna.

V letošní letní přípravě máme na programu celkem deset zápasů. Je to vcelku velká porce, nicméně do přípravy půjdeme se 23 hráči převážně mladého věku, kterým chybí zápasová praxe. Z tohoto důvodu jsme přistoupili na větší porci zápasů,“ uvedl trenér Čáslavi Jakub Svoboda.

Fotbalisté Čáslavi nastoupí k prvnímu přípravnému duelu již v pátek 10. července, kdy ve sportovní centru Nymburk poměří své síly s celkem FC Dosta Bystr-Kníničky. „Jedná se o tým z Brna, který hraje krajský přebor a je v Nymburku na soustředění,“ prozradil Jakub Svoboda a navázal: „Hned v sobotu se představíme na domácí půdě, kdy od 10 hodin dopoledne přivítáme Sokol Třebeš, tým hrající krajský přebor na Královehradecku,“ upřesnil Svoboda.