ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Fotbalisté Čáslavi zasadili Poříčanům ve druhém dějství dvě branky a vezou tři body!

Vykáň – Fotbalisté Čáslavi v dalším kole divizní skupiny C zavítali do Vykáně. Na místním hřišti hrají domácí zápasy fotbalisté Pořičan. Po brankách Richarda a Kořínka si hosté odvezli z Vykáně všechny tři body!

„První poločas nebyl z naší strany povedný,“ uvedl trenér Čáslavi Jakub Svoboda a pokračoval: „Věděli jsme, co nás ve Vykáni čeká. Malé hřiště, fotbal plný osobních soubojů. V prvním poločase domácí po nakopávaných míčích měli několik závarů a dvakrát, třikrát si mohli v zakončení počínat lépe a potrestat nás. Nicméně se tak nestalo. My jsme si v prvním poločase vytvořili jen jednu brankovou příležitost. Vančura ale v úniku nemířil přesně,“ popisoval Svoboda.

„Ve druhém poločase jsme hráli daleko agresivněji a donutili domácí k chybám. Měli jsme několik šancí. Nejprve nedal Ronovský, poté Para v úniku místo střely volil přihrávku. Nakonec jsme domácí potrestali ze standardní situace. Na zadní tyči míč prodloužil do sítě Richard,“ popisoval Jakub Svoboda.

„O chvíli později potrestal chybu domácího brankáře střídající Kořínek a vedli jsme o dvě branky. Zápas jsme pak dotáhli do vítězného konce. Máme další důležité body. Jsme spokojeni. Kluky je třeba pochváli za hru ve druhém poločase,“ řekl Jakub Svoboda.

Foto a video ze zápasu je zde!

Videosestřih utkání je zde!

SK Poříčany

78. Richard, 79. Kořínek.

Hartych – Jelínek (71. Kořínek), Mráz, Richard, Hannich – Čuchal, Petrů – Strnad (66. Trekoval), Vančura (89. Král), Mach (55. Para) – Ronovský (86. Váňa). Trenér Jakub Svoboda.