KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Fotbalisté Čáslavi zvítězili nad ligovým dorostem Příbrami

Čáslav – Fotbalisté Čáslavi mají za sebou měření sil s ligovým dorostem Příbrami. Domácí díky brankám Pary a Mráze zvítězili těsně 2:1!

Hodnocení trenéra

„Do utkání jsme skvěle vstoupili. Úvodních deset minut jsme soupeře zatlačili k jeho brance, branku jsme ale nedali. Naopak na druhé straně se po standardní situaci musel vytáhnout brankář Hartych,“ popisvoal trenér Čáslavi Jakub Svoboda

„Úvodní branku zápasu jsme dali po pěkné akci, centru ze strany a na zadní tyč zakončoval přesně Para. V prvním poločase měl šanci po rohovém kopu Richard a Hannicha vychytal hostující brankář. První půle měla vysoké tempo a zápas se mi libil,“ řekl Jakub Svoboda. 

„Ve druhém poločase jsme změnili rozestavení a nechali hosty držet míč na vlastní polovině. Kluci běhali spíše bez míče. Hosté nás potrestali po rohovém kopu, kdy jsme zaváhali na přední tyči. Vzápětí pak jejich útočník ještě napálil konstrukci naší branky. Jinak se hrálo bez šancí,“ konstatoval. 

„My jsme nakonec strhli vedení na naší stranu, kdy jsme rozehráli rychle rohový kop a nikým nekrytý Mráz hlavičkoval přesně do sítě,“ rekapituloval trenér Čáslavi a navázal: „Především v prvním poločase jsme podali solidní výkon, na kterém můžeme stavět. Ve druhém jsme sice nebyli tolik na míči, ale jsem rád, že i tak jsme dokázali vstřelit vítěznou branku,“ uzavřel.

Foto a video z utkání naleznete zde!

Videosouhrn ze zápasu je k vidění zde!

2 : 1
(1 : 0)

FK Čáslav

 

1.FK Příbram

Branky

22. Para, 88. Mráz. 

Sestava

Hartych (46. Barták) – Para, Richard, Mráz, Hannich (70. Kopp) – Strnad, Petrů, Čuchal (70. Král), Kopp (46. Vančura) – Váňa (46. Jelínek), Ronovský (70. Váňa). Trenér Jakub Svoboda.