KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Fotbalistům A-týmu začala příprava na nový ročník divize!

Již v úterý 15. června odstartovala fotbalistům Čáslavi letní příprava na nový ročník divize C. Trenér Jakub Svoboda přivítal na úvodním tréninku 22 hráčů.

„Po konzultaci s asistentem Peterem Mrázem jsem se rozhodli pro šestitýdenní přípravné období. To bude zahrnovat hned osm přípravných zápasů a soustředění na Moravě. Postupně se střetneme se soupeři ze třetí ligy, divize a krajského přeboru,“ uvedl k programu přípravných duelů Jakub Svoboda.

Kádr čáslavského a-týmu doznal několika změn. „Do přípravy jsme povolali čtyřiadvacet fotbalistů. Nově jsme přivítali brankáře Davida Vyhnánka z Pardubic. Na čtrnáctidenní zkoušku máme v Čáslavi Slavíka z pardubické rezervy, s týmem bude trénovat Eisner, který naposledy působil v Chotěboři. K týmu se připojili rovněž Tůma se Schovancem, kteří vyšli z našeho staršího dorostu,“ rekapituloval Jakub Svoboda.

První přípravné utkání sehrají Čáslavští na stadionu Pod Hrádkem již tuto sobotu od 10:15 hod., kdy přivítají třetiligovou rezervu Dukly Praha. „Už se všichni na utkání moc těšíme. Vždyť jsme k poslednímu zápasu vyběhli v říjnu loňského roku,“ připomněl Svoboda.