ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

A-tým: FK Čáslav - Neratovice/Byškovice, sobota 15. srpna od 10:00 hod.
FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!

Celá zpráva

Fotbalisty Čáslavi čeká další příprava, v sobotu dopoledne vyzvou soupeře z moravské divize

Čáslav – Po středečním vítězném utkání s Kutnou Horou přivítají fotbalisté Čáslavi na domácí půdě  tým FSC Stará Říše. Zápas se uskuteční v sobotu 1. srpna od 10 hodin dopoledne na hřišti Pod Hrádkem v Čáslavi. Tým Staré Říše je účastníkem Moravskoslezské divizní skupiny D.

„Jedná se pro nás o neznámého soupeře, pro kterého bude utkání v Čáslavi generálkou na mistrovskou soutěž. Uvidíme, jak se s tím naši kluci poperou,“ uvedl trenér Čáslavi Jakub Svoboda. „My máme ještě tři týdny na ladění formy, a tak se sestavou ještě trochu budeme točit, i když je pravdou, že nás v tomto týdnu dostihla u hráčů řada zranění a absencí,“ připomněl Svoboda s tím, že do utkání nebudou moci zasáhnout ze zdravotních důvodů Trekoval, Vančura a Jelínek. „Na dovolené jsou Čuchal s Mlynkou, Ronovský bude v práci,“ vypočítával Svoboda.

„Kádr máme ale vyrovnaný, tak dostanou po delší době větší minutáž hráči, na které se třeba v přípravě tolik zatím nedostalo,“ uzavřel.

Zápas FK Čáslav – FSC Stará Říše má výkop na hřišti Pod Hrádkem v Čáslavi v sobotu 1. srpna od 10 hodin dopoledne.