KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Generálka fotbalistům Čáslavi vyšla, Havlíčkovu Brodu nastříleli sedm branek!

Močovice – Fotbalisté Čáslavi se v sobotu dopoledne utkali na přírodně trávě v Močovicích s účastníkem divizní skupiny D – Slovanem Havlíčkův Brod. Čáslavským zápas střelecky vyšel na výbornou, hosté si odvezli sedm inkasovaných branek. 

Hodnocení trenéra

„Nejprve bych chtěl poděkovat zástupcům Močovic, že ačkoliv nám počasí vyloženě nepřálo, tak nám umožnili sehrát poslední zápas přípravy na přírodním hřišti,“ uvedl trenér Čáslavi Jakub Svoboda. „Podobně těžké terény nás ale mohou v úvodních kolech divize čekat, tudíž jsem s touto prověrkou spokojený,“ řekl. 

„Zápas nám sedl. Hráli jsme s chutí a daleko lépe jsme se adaptovali na těžkém a bahnitém terénu. Branky jsme dávali po hezkých, přímočarých akcích, několikrát jsme zakončovali do prázdné. Vyrobili jsme i nějaká zaváhání v obranné fázi a při rozehrávce, což hostům pomohlo ke snížení na jedna pět, ovšem první poločas byl z naší strany velmi dobrý,“ konstatoval Jakub Svoboda. 

„Ve druhém poločase tempo hry opadlo. Sice se hřiště ještě více zhoršilo, ale i tak jsme měli řadu brejkových situací vyřešit daleko lépe. Nakonec jsme i druhý poločas vyhráli jedna nula, když Kopp našel za obranou Hannicha, který obešel i brankáře,“ popisoval trenér Čáslavi. 

„S generálkou můžeme být spokojeni, nikdo se nezranil. Příští neděli ovšem začíná úplně jiná soutěž. Věřím, že jsme na ni stoprocentně nachystáni a velmi dobrou zimní přípravu zúročíme hned v prvním mistrovském utkání proti Hlinsku,“ uzavřel Jakub Svoboda. 

Foto a video z utkání naleznete zde!

Videosestřih utkání je zde!

7 : 1
(6 : 1)

FK Čáslav

 

FC Slovan Havlíčkův Brod

Branky

14. a 42. Strnad, 22. a 25. Ronovský, 27. Petrů, 32. Čuchal, 82. Hannich. 

Sestava

Barták (46. Hartych) – Svoboda (46. Trekoval), Richard, Mráz, Hannich – Strnad (46. Kopp), Vančura, Petrů (46. Král), Čuchal (46. Mach) – Ronovský, Netušil (46. Váňa). Trenér Jakub Svoboda.