KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Jan Hannich vystřelil fotbalistům Čáslavi v závěru zápasu tři body!

Čáslav – Fotbalisté Čáslavi v dalším kole divizní skupiny C přivítali na domácím hřišti MFK Trutnov. O výsledku rozhodl až samotný závěr zápasu, kdy rozhodující branku zaznamenal pět minut před koncem střídající Jan Hannich. 

Hodnocení trenéra

„Po prohře v Horkách nad Jizerou jsme udělali hned čtyři změny v základní sestavě a je třeba říct, že změna rozestavení a postů u některých hráčů si chvíli sedala,“ uvedl trenér Čáslavi Jakub Svoboda„V prvním poločase jsme často dopláceli na zbytečné ztráty míčů, které pramenily z naší nepřesné hry. Jinak jsme ale soupeře do vážnější šance nepustili,“ řekl. 

„Když už nám to tolik nešlo herně, pomohli jsme si konečně standardní situací, kdy se po centru Vančury prosadil Mráz. V polovině prvního poločasu šel sám na bránu Strnad, ale v poslední chvíli mu míč vypíchl vracející se obránce. Dali jsme i branku po pěkné akci ze strany. Tu nám ale rozhodčí pro ofsajd neuznal,“ rekapituloval Svoboda. 

„Ve druhém poločase hosté spálili jednu stoprocentní šanci, kdy nás podržel Hartych. Navíc po střele ze střední vzdálenosti míč olízl břevno naší branky. My jsme podnikali rychlé výpady do otevřenější obrany hostí, ale znovu a znovu jsme dopláceli na nepřesnosti v předfinální fázi,“ konstatoval Jakub Svoboda. 

„Bohužel jsme šest minut před koncem inkasovali po rohovém kopu, kdy jsme včas nedostoupili jednoho z hráčů soupeře,“ mrzelo trenéra Čáslavi. „Naštěstí jsme prakticky z rozehrávky strhnuli vedení na svoji stranu. Para posunul míč Vančurovi, ten jej prostrčil mezi stopery k Hannichovi, jenž obešel i brankáře a zavěsil,“ popisoval Svoboda klíčový moment zápasu. 

„Připsali jsme si šťastné vítězství, ale i to se počítá. Kluky chválím za obětavost a chuť po vítězství. Jsme rádi za tři body,“ uzavřel. 

Foto a video z utkání naleznete zde!

Videoreportáž ze zápasu je zde!

2 : 1
(1 : 0)

FK Čáslav

 

MFK Trutnov

Branky

16. Mráz, 85. Hannich – 84. Knap. 

Sestava

Hartych – Jelínek, Richard, Mráz, Para (89. Mach) – Strnad (73. Trekoval), Vančura, Petrů, Čuchal (59. Hannich) – Váňa (69. Kořínek), Ronovský (91. Král). Trenér Jakub Svoboda