ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

LETNÍ KINO na stadionu FK Čáslav

Čáslav - Letošní divizní sezónu startujeme stylově! Nejprve v neděli 30. srpna od 17 hodin vyběhne áčko proti celku Libiše. Ve 21 hodin se můžete těšit na LETNÍ KINO přímo na stadionu FK Čáslav. Na sezení bude k dispozici krytá hlavní tribuna a prostor před plátnem přímo na hrací ploše! TĚŠÍME SE NA VÁS!

Neděle 30. srpna 2020 v 21:00 až 23:00

Veřejná · Pořádají: Kino na kolečkách a FK Čáslav

Vážení diváci,
putovní letní Kino na kolečkách zavítá na stadion FK Čáslav a Vy jste zváni do kina pod širým nebem, které uvede v neděli 30. srpna od cca 21:00 českou komedii s názvem "Chlap na střídačku".

Pro diváky bude k dispozici krytá hlavní tribuna, pod kterou se můžete schovat i v případě nepříznivého počasí!

Nevhodné pro děti do 12 let
Kino otevřeno hodinu před promítáním - hrajeme po setmění
vstupenky v prodeji na místě - 90 Kč
Občerstvení - popcorn (slaný, sladký, šunka - sýr). Otevřena bude klubová restaurace - pivo, víno, limo, klobásy, párky v rohlíku a další sortiment.

Upozornění:
PODMÍNKY POŘÁDÁNÍ PODLÉHAJÍ AKTUÁLNÍM NAŘÍZENÍM A SITUACI KOLEM COVIDU 19
Těšíme se v letňáku!
Pozvěte přátele a známé :-)