ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

A-tým: FK Čáslav - FK Příbram U19, středa 5. srpna od 18:00 hod.
FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!

Celá zpráva

Máme obrovskou radost, že vám můžeme říct "Konečně jsme do toho zase kopli!"

V souladu s rozvolňováním epidemiologických opatření vlády naší země
fotbalový klub v Čáslavi 11. května obnovil svoji činnost.
Byť v omezeném režimu a za dodržování aktuálních hygienických podmínek.

Ne úplně, ale přece!

Zatím se jen trénuje a úplně ne tolik, kolik bychom si přáli (většinou 2x týdně). Ale přece se nám podařilo sestavit rozpis tréninků na dvou hřištích tak, abychom dodrželi přísná nastavení. Pozitivní je, že trend rozvolňování by měl být pro sport pořád příznivější a podmínky pro trénování a přátelská utkání schůdnější.

Nyní ale pořád vycházíme z aktuálních opatření vlády ČR a z aktualizovaného desatera chování na hřišti, vydaného naší asociací

• V jeden čas je jeden tým na hřišti
  • Před tréninkem i po tréninku je povinná dezinfekce rukou
  • Sprchy a šatny jsou uzavřené
  • Toalety jsou k dispozici pouze venkovní (vedle kabin u atletického oválu a venkovní toalety restaurace Na hřišti)
  • Rodiče smí tréninkům přihlížet pouze s dostatečným odstupem (za zábradlím nebo za plotem).

Tréninky jsou v tomto mimořádném období dobrovolné a necháváme zcela na zvážení každého jednotlivce, zda se do tréninkové přípravy do konce sezóny zapojí.

Těšíme se ale , že se naše programy v týmových kategorií zase začnou plnit sportem, který nám už tolik chyběl!

Ve Vodrantech na viděnou,

tým FK Čáslav