Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00! Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!
Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!

Peter Mráz by se mohl od podzimu vrátit do čáslavské obrany

Vrdy - V rámci letní přípravy na nadcházející divizní sezonu fotbalisté FK Čáslav sehráli středeční přátelský zápas s nováčkem ČFL - Živanicemi. I přes těsnou prohru čáslavský trenér Radim Truksa vyjádřil spokojenost zejména s první půlhodinou utkání.

Článek ze Svoboda.info

Všechny fotky a videa ze zápasu naleznete ZDE.

"Náš výkon nebyl úplně marný, osobně se mi líbilo prvních třicet minut. S těmi jsem byl opravdu spokojený," uvedl trenér FK Čáslav Radim Truksa. "Byli jsme nebezpeční směrem dopředu, vytvořili si tři brankové šance, které jsme ale bohužel neproměnili," litoval a pokračoval: "Soupeř měl také příležitosti, některé pochytal Michal Kubát. Hosté se dostali do vedení po půlhodině z takové situace... měli větší šance. Bohužel stalo se. Ve druhém poločase byly šance na obou stranách, posledních třicet minut měl soupeř herně navrch, byl silnější na míči. S výkonem jsem spokojený, špatné to nebylo. První půlhodina byla opravdu dobrá i s ohledem na fakt, že měníme rozestavění. Po tomto zápase máme na co navazovat."

V sestavě Čáslavi se po angažmá v lize i druhé lize objevil po několika letech Peter Mráz. "Vypadá to, že by v tuto chvíli mohl hrát v Čáslavi," uzavřel Radim Truksa.

Sokol Živanice

Branky: 35min - Ujec

Čáslav I. pol.: Kubát - Skokan, Mráz, Kunášek - L. Vebr, Vocel - Mlyka, Čuchal, Vančura, Hannich - Jícha. Čáslav II. pol.: Kovařík - Skokan, Mráz, Richard - L. Vebr, Fuxa - Strnad, Uher, Stránský, Kopp - Ronovský. Trenér Radim Truksa.