KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Premiérová divizní branka Adama Ronovského nasměrovala Čáslav za ziskem tří bodů!

Čáslav – Fotbalisté Čáslavi v dalším kole divizní skupiny C na domácím hřišti přivítali Benátky nad Jizerou. Domácí zápas zvládli, vyhráli tři jedna. 

Článek ze Svoboda.info

Všechny fotky a videa ze zápasu naleznete ZDE.

Hodnocení trenéra

Naše vítězství bylo jednoznačně zasloužené. Po celé utkání jsme byli fotbalovějším a nebezpečnějším týmem,“ uvedl trenér Čáslavi Radim Truksa„V prvním poločase nám hosté vykopávali míč z brankové čáry. Bohužel přitom přišlo zranění hostujícího brankáře, který má možná zlomenou čelist,“ popisoval Truksa nepříjemný okamžik zápasu.

  „I když jsme byli lepším týmem, tak jsme se bohužel dostali do stavu nula jedna. Hostům jsme branku usnadnili. Pozdě jsme reagovali na autové vhazování na polovině hřiště. Benátky míč zatáhly, nacentrovaly před bránu a uklidily do sítě. Byla to pěkná akce, ale my jsme ji hostům značným způsobem usnadnili,“ mrzelo jej.  

„Dobře pro nás, že jsme dokázali do poločasové pauzy srovnat skóre. Po standardní situaci se prosadil Mráz. To bylo klíčové pro další vývoj zápasu,“ uvedl Radim Truksa. 

„Do druhého poločasu jsme tak šli s čistou hlavou, kdy jsme chtěli skóre přetočit na naší stranu. Bylo jenom otázkou času, kdy po jednom ze závarů vstřelíme branku. Nakonec jsme se dokázali prosadit brankou Adama Ronovského na dva jedna. O chvíli později dorazil střelu, kterou neudržel brankář hostí, Honza Jícha a bylo to tři jedna,“ popisoval. 

„Jsem rád, že jsme vyhráli. Kluky bych chtěl pochválit za bojovný výkon,“ uzavřel trenér Čáslavi.

3 : 1
(1 : 1)

FK Čáslav

 

SK Benátky nad Jizerou

Branky

Branky: 45.+3 Mráz, 71. Ronovský, 75. Jícha – 42. Koška.

Sestava

Rozhodčí: Langmajer – Pastyřík, Pálek. Žluté karty: Šimeček, Procházka (oba B). Diváků: 200. 

Čáslav: Kubát – Skokan, Mráz, Petrů, Kunášek – Kořínek (76. Strnad), Vocel (83. Plíhal), Čuchal (61. Ronovský), Hannich – Jícha, Vančura. Trenér Radim Truksa. 

Benátky: Levíček (15. Straka) – Zabilanský, Glöckner, Sudek, Horák (69. Dohnalík) – Kocourek (74. Procházka), Šimeček, Jimmy, Šimek (61. Mbah), Boček (81. Outěřický) – Košek. Trenér Lukáš Jarolím.