KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!
FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

Pro členy FK Čáslav spouštíme nový klubový systém!

Čáslav – FK Čáslav od března 2021 přechází na nový systém ohledně správy klubu a interní komunikace mezi členy našeho fotbalového klubu. Prosíme všechny členy FK Čáslav, aby se do nového systému zaregistrovali

Naplnění systému jeho členy je jeho základní podmínkou pro účelné a efektivní fungování. Člena klubu (hráče, hráčku), který ještě nedosáhl šestnácti let musí registrovat jeho rodiče, hráči nad šestnáct let se registrují sami. Registraci může provést zde! (přístup i z homepage  webu fkcaslav.cz - lišta pod logem klubu). Podrobný návod pro registraci a další informace jsou níže ve článku.

Klubové informace z první ruky

Naším cílem je, aby se členská sekce FK Čáslav stala jediným komplexním kanálem pro komunikaci a řízení celého klubu.

Klubová sekce

Každý člen (trenér, hráč, rodič) najde na svém profilu veškeré potřebné informace, které se týkají jeho samotného, týmu ve kterém hraje a stejně tak vše důležité v rámci celého klubu. Tréninky a docházka na ně, nominace na zápasy, celoklubový kalendář, přehled plateb nebo elektronické odevzdávaní dokumentů, to je pouhý zlomek toho, co členská sekce umožňuje. Elektronizace, zjednodušení a zrychlení komunikace a sdílení informací, to je hlavní myšlenkou této platformy.

Mobilní aplikace

Navíc klubovou sekci eos nemusí naši členové používat jen na svých počítačích, ale i na mobilních telefonech. Ke spuštění sekce jsme totiž zároveň připojili i mobilní aplikaci, kterou si může každý jednoduše stáhnout. Link pro stažení aplikace je zde: https://www.eos.cz/mobilni-aplikace.

Návod na přihlášení do klubové sekce FK Čáslav:

  1. Otevřete si přihlašovací stránku do Členské sekce
  2. Ve spodní části klikněte na odkaz: "Nová registrace"
  3. Vyplňte textová pole označená hvězdičkou (např. jméno a příjmení člena, rodiče vyplňují jméno a příjmení svého dítěte). Po vyplnění všech polí (do pole Poznámka uveďte kategorii, ve které Vaše dítě působí), klikněte na tlačítko Odeslat
  4. Na vaši e-mailovou adresu, kterou jste zadali, obdržíte zprávu s pozvánkou do Členské sekce.  
  5. Klikněte na odkaz, který Vám přišel do emailu.
  6. A teď to nejdůležitější: Pokud Vás k tomu systém vyzve, zvolte, zda jste ČLEN, nebo RODIČ/ZÁSTUPCE daného člena …

-          Rodiče/zástupce více dětí se musí přihlásit skrze pozvánku každého z nich (správu veškerých dětí pak budou mít pod svým profilem)

  1. Potvrďte, upravte či zadejte své základní údaje a klikněte na tlačítko Odeslat
  2. Budete přesměrováni na přihlašovací stránku, zadejte email, heslo a klikněte na tlačítko „přihlásit se“
  3. Vyplňte prosím kontaktní údaje.
  4. Můžete začít naplno využívat Členskou sekci FK Čáslav.

Členové kategorií U19, U13 a U10 již byli do sekce přidáni administrátorem. Na kontaktní maily členů a zákonných zástupců jsme zaslali pozvánky do sekce. Nemusíte tak zakládat novou registraci, stačí pouze postupovat dle instrukcí v emailu.

Prosíme naše členy, aby se do systému zaregistrovali (využívat naplno ji budeme od nové sezóny, již nyní ale běží téměř ve 100% režimu). Velmi děkujeme za Vaši spolupráci, díky patří i těm, co již registrací prošli (zatím 88 aktivních uživatelů 😊)

 

Věkové hranice v členské sekci:

16 let

Věková hranice, po jejímž dovršení může člen sám měnit své kontaktní a jiné údaje, resp. zasílat žádosti o jejich změnu na sekretariát.

19 let

Věková hranice plnoletosti člena pro klubovou sekci, tedy věk, do jehož dovršení jsou u člena vyžadovány kontaktní údaje alespoň na jednoho rodiče, resp. odpovědného zástupce.

 

Odkazy, které by se vám mohly hodit:

Obrázkový návod pro registraci: https://ulozto.cz/tamhle/qiGZYZiu1M9M

Informace pro členy a rodiče aneb co mě čeká v členské sekci: https://www.eos.cz/podpora/klubova-sekce-jak-na-to

Jak zprovoznit mobilní aplikaci a propojit ji tak s členskou sekcí: https://www.eos.cz/podpora/mobilni-aplikace-jak-pridat-svuj-klub

V případě dotazů nebo jakýchkoli problémů související s přechodem klubový systém eos nás kontaktujte na e-mailu info@fkcaslav.cz. Pro urgentní případy je k dispozici Jakub Svoboda na telefonním čísle +420 775250395.

Věříme, že se vám bude v nové sekci dobře pracovat, ušetří vám spoustu času a celkově zpříjemní fungovaní v klubu FK Čáslav.