FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

Restart trénování prozatím odložen!

Omlouváme se všem členům, trenérům a především našim mladým nadějím! Ještě v pátek 9. dubna jsme po tiskové konferenci ministra zdravotnictví pracovali s jednoznačným výkladem 20-ti sportujících osob na venkovním sportovišti bez využití šaten, sprch a plánovali opětovné zahájení našeho společného trénování na hřišti. Nakonec však musíme náš postoj přehodnotit.

Situace je v současně době velmi nepřehledná, mimořádné opatření MZČR ze dne 10. dubna, která má nabýt platnosti 12. dubna 2021 od 00:00, uvádí: „Omezují se hromadné akce pro více než 2 osoby ve vnitřních prostorech i ve vnějších prostorech vzhledem k nezbytnosti omezení kontaktu mezi lidmi.“

FK Čáslav tak vyčká na jasná pravidla (MZČR, ČUS, FAČR, NSA), která jednoznačně definují podmínky, za kterých je možné znovu vrátit děti na fotbalové trávníky. Věříme, že se tak stane v nejbližších dnech. Pondělní tréninky jsou prozatím zrušeny.

Prosím, sledujte členskou sekci, webové a facebookové stránky klubu. O zahájení tréninků vás budeme informovat jak jen to bude možné.

VV FK Čáslav, z.s.