NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Sportovní traumatolog MUDr. Pavel Holeka navázal spolupráci s FK Čáslav

Čáslav - Fotbalový klub v Čáslavi se v průběhu ledna tohoto roku nově dohodl na úzké spolupráci s MUDr. Pavlem Holekou, který je špičkovým odborníkem v oblasti sportovní traumatologie a artroskopie.

Osmatřicetiletý úrazový chirurg Pavel Holeka má mezi sportovci renomé, je to špičkový operatér používající nejmodernější metody. Pavel Holeka působí v roli klubového lékaře například u hokejistů extraligových Pardubic nebo u fotbalistů a futsalistů Chrudimi. „O to víc si ceníme skutečnosti, že pan doktor Holeka kývl na úzkou spolupráci s naším klubem,“ uvedl Jakub Svoboda, trenér A-týmu a člen VV výboru FK Čáslav.

„Spolupráce s panem doktorem Holekou hráčům našeho klubu zaručuje profesionální péči o jejich zdraví v případě akutního zranění nebo problému pohybového aparátu,“ podotkl Svoboda a pokračoval: „Věříme, že se tak v případě zranění hráče zkrátí doba jeho návratu na fotbalový trávník.“

Lékařské péče MUDr. Pavla Holeky mohou využít všichni členové FK Čáslav: „Pan doktor Holeka bude nápomocen v rámci celého klubu od mužů až po naše nejmenší,“ upřesnil Svoboda.

„V klubu jsem tak uzavřeli pomyslné kolečko týkající se komplexní zdravotní péče o naše členy. Hráčům je nápomocen obvodní lékař pan doktor Machů. K dispozici pro a-tým je fyzioterapeutka Eva Nováková. Členové klubu pak mohou za zvýhodněných podmínek využívat služeb soukromého zdravotnického zařízení FYZIO KH v Kutné Hoře. Od ledna tohoto roku pak v případě závažnějšího zranění mají hráči FK Čáslav k dispozici odborníka se specializací na sportovní traumatologii pana doktora Pavla Holeku,“ vypočítal Jakub Svoboda.

V případě úrazu mají od ledna letošního roku za povinnost všichni hráči a hráčky mládeže FK Čáslav kontaktovat administrativní pracovnici našeho klubu, paní Markétu Vlčkovou (+420 605 512 059), která ihned zařídí vše potřebné pro ošetření a následnou péči.

V případě zranění hráče nebo hráčky dospělého fotbalu je třeba kontaktovat trenéra A-týmu mužů Jakuba Svobodu (+420 775 250 395).

MUDr. Pavel Holeka v současné době působí v ordinacích v Chrudimi, Pardubicích a Hradci Králové. Konkrétní informace a adresy ordinací naleznete níže.

Chudim:

- traumatologická poradna a poradna pro sportovce v prostorách ortopedické ambulance Nemocnice Chrudim a.s.

- ambulance chirurgie a sportovní traumatologie Stará poliklinika - Palackého třída 165, Chrudim

Pardubice:

Hradec Králové:

Spektrum poskytované péče MUDr. Pavel Holeka

• Komplexní vyšetření, diagnostika a léčba poranění celého pohybového aparátu.
  • Akutní i elektivní (rekonstrukční) operační léčba poranění pohybového aparátu a velkých kloubů (koleno, rameno, kyčel, hlezno, loket, zápěstí)- desetiletá praxe s více jak 650 výkony ročně.
  • Konzervativní léčba kloubních poranění a degenerativních změn na kloubech- viskosuplementace, chondroprotektiva, enzymoterapie atd.
  • Možnost vystavení lékařského osvědčení ev. Posudku pro výkonnostní nebo profesionální sportovce a studenty VŠ se sportovním zaměřením.
  • Artroskopické výkony: kompletní spektrum výkonů na kloubu kolenním, hlezenném kloubu kyčelním a ramenním.
  • Transplantace chrupavky kolenního kloubu.