Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00! Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!
Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!

Z poločasového vedení v Turnově Čáslav nakonec vytěžila jeden bod

Turnov - V rámci 26. kola divize C fotbalisté FK Čáslav zavítali v neděli na hřiště FK Turnov. Určitě chtěli konečně na jaře venku uspět a částečně tak nahradit domácí ztráty. Nakonec se vrátili s jedním bodem.

Článek ze Svoboda.info

Všechny fotky a videa ze zápasu naleznete ZDE.

"Výsledek odpovídá celkovému průběhu zápasu. Každé mužstvo mělo nějaké příležitosti," konstatoval trenér FK Čáslav Radim Truksa. Hosté se dostali do vedení tři minuty před přestávkou. "Po rohovém kopu se dokázal prosadit Honza Jícha parádně hlavou," popisoval první klíčový moment zápasu kouč.

Hosté šli do druhého poločasu s nadějí, že se jim konečně povede přivézt tři body ze hřiště soupeře. "Doufali jsme, že se nám podaří vzadu udržet nulu, abychom na hřištích soupeře konečně vyhráli. Potřebovali bychom to jako sůl,"přiznal Radim Truksa a navázal: "V 53. minutě se ale po centru prosadil Havel, srovnal na 1:1 a i další minuty byly velice vyrovnané. Při penaltách jsme bohužel jednu neproměnili, dnes nedal Jirka Petrů, domácí dali všechny a berou bonusový bod navíc. Kluky bych ale chtěl pochválit, dnes to tady odmakali."

FK Turnov

Branky: 53. Havel - 42. Jícha. Rozhodčí: Trska - Musil, Hanousek.

Turnov: Špína - Tvrdý (66. Beníšek), Kordík, Šimek (77. Drahovzal), Petrlák, Benek, Cigánek, Toman (74. Houžvička), Horák, Novotný, Havel. Trenér Josef Petřík. Čáslav: Kubát - Skokan, Richard, L. Vebr, Kunášek - Strnad (81. Čuchal), J. Petrů, Vocel (86. Růžička), Vančura, Kořínek (79. Hannich) - Vančura. Trenér Radim Truksa.