FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin! FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin!
FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ v neděli 16.9. od 16:30 hodin!

Z turnovského hřiště si fotbalisté Čáslavi přivezli všechny body!

Turnov - O další divizní body jeli fotbalisté FK Čáslav bojovat v neděli na hřiště FK Turnov.

Článek ze Svoboda.info

Všechny fotky a videa ze zápasu ZDE.

Podle čáslavského trenéra Radima Truksy byl první poločas zápasu absolutně vyrovnaný. "Na obou stranách tam byly takové pološance, závary," doplnil k první půli a pokračoval: "My jsme tam měli příležitost, kterou nám domácí zblokovali, šli z toho do brejku, při kterém nás podržel brankář Michal Kubát a dorážku jsme stihli zablokovat. Gól mohl padnout na jedné i na druhé straně. První poločas byl absolutně remízový."

Ve druhém poločase začali hosté získávat více půdu pod nohama. "Řekl bych, že jsme byli lepší, kombinovali jsme lépe než domácí. Soupeř, pokud si vybavuji, si ve druhé půli nepřipravil žádnou gólovou příležitost. My jsme se naopak dostávali často do brejkových situací, čtyři na tři, tři na dva a podobně. Bohužel jsme finální přihrávku řešili špatně," přiznal kouč a dodal: "I na to, že jsme hráli venku, jsme ve druhé půli měli poměrně dost standardek a rohů. Z jedné takové jsme se dokázali prosadit, když Jakub Vančura nacentroval na zadní tyč a Jan Jícha hlavou dal gól. Zápas jsme zvládli takticky velmi dobře, po vstřeleném gólu směrem dozadu jsme domácí nepustili do velkého tlaku. Za druhý poločas si vezeme zasloužené tři body."

FK Turnov

Branka: 67. Jícha. Rozhodčí: Zita - Kvaček, Braun. ŽK: Šimek, Hauer - L. Vebr, Vančura. Diváků: 218

Turnov: Špína - Tvrdý, Drahovzal, Kordík, Šimek, Havel, Benek, Papoušek, Hodač (63. Havel), Horák, Hauer. Trenér Jan Flachbart. Čáslav: Kubát - Skokan, J. Petrů, Mráz, Kunášek - Mlynka (75. Strnad), L. Vebr, Vančura (85. T. Kopp), Vocel (90. Čuchal), Hannich (63. Kořínek) - Jícha (90.+3 Růžička). Trenér Radim Truksa.