ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Zápas ve Dvoře Králové branky nepřinesl, v penaltách byla úspěšnější Čáslav

Dvůr Králové nad Labem - Fotbalisté FK Čáslav ve středu předehráli utkání 30. kola divize C, ke kterému odjeli na hřiště TJ Dvůr Králové nad Labem. Určitě si chtěli spravit po víkendové těžké porážce v Přepeřích.

Článek ze Svoboda.info

Všechny fotky a videa ze zápasu ZDE.

"V Přepeřích to pro nás bylo velmi poučné, v negativním smyslu," připomněl vysokou víkendovou porážku Radim Truksa. "Ze zápasu jsme se poučili, první poločas jsme dnes podřídili tomu, aby nám zápas neutekl jako o víkendu,"upozornil a pokračoval: "V první půli jsme hráli více defenzivněji, domácí se přes naší obrannou hru prosadit nedokázali. Na druhou stranu ani my jsme neměli větší šance."

Do druhé půle hosté změnili rozestavění na hřišti a chtěli přece jen více útočit. "Měli jsme tam dvě nedotažené příležitosti: Jakubu Vančurovi jednou nevyšel krok a už by postupoval ve vápně sám na bránu, ve druhém případě mu míč těsně před zakončením sebral Jakub Kořínek. Je škoda, že jsme nedokázali dotlačit gól, na druhou stranu domácí hezkou ranou nastřelili břevno. Výsledek odpovídá průběhu zápasu," hodnotil druhý poločas kouč. O bonusovém bodu pak rozhodovaly pokutové kopy. "Michal Kubát jednu penaltu chytil, my jsme všechny penalty proměnili a vezeme dva body," uzavřel Radim Truksa.

TJ Dvůr Králové nad Labem

Pokutové kopy: 4:5

Rozhodčí: Šťastný - Hanousek, Mrkáček. Bez karet. Diváků: 200. Dvůr Králové n. L.: J. Vaníček - Karal, Picha, Macháček, Tomeš, Fejk, Dvořák (82. Václavek), O. Vaníček, Knespl (86. Rejl), O. Ujec (68. Tauchman), Vitebský. Trenér Milan Ujec st. Čáslav: Kubát - Skokan, Mráz (79. Ronovský), J. Petrů, Kunášek - K. Petrů (62. Kořínek), Čuchal, Vocel (90. Strnad), Vančura, Hannich - Jícha. Trenér Radim Truksa.