ONLINE SEMINÁŘ pro rodiče čáslavské mládeže

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Změna místa utkání! Fotbalisté Čáslavi v derby vyzvou Kutnou Horu nakonec na domácím hřišti

Čáslav – Derby v rámci letní přípravy čeká na fotbalisty Čáslavi a Kutné Hory. Zápas se uskuteční ve středu 29. července od 18 hodin. Utkání se nakonec odehraje na hřišti Pod Hrádkem v Čáslavi, oproti původně plánovanému střetnutí v Lorci.

„Kutná Hora nás nakonec požádala o přesun utkání do Čáslavi. Nedělá nám to problém, rádi jsme vyšli soupeři vstříc. Vždyť poslední tři vzájemné zápasy jsme hráli na jejich půdě, tak půjde nakonec o vítanou změnu,“ řekl ke změně konání místa zápasu trenér Čáslavi Jakub Svoboda.