ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

A-tým: FK Čáslav - Neratovice/Byškovice, sobota 15. srpna od 10:00 hod.
FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!

Celá zpráva

Změna místa utkání! Fotbalisté Čáslavi v derby vyzvou Kutnou Horu nakonec na domácím hřišti

Čáslav – Derby v rámci letní přípravy čeká na fotbalisty Čáslavi a Kutné Hory. Zápas se uskuteční ve středu 29. července od 18 hodin. Utkání se nakonec odehraje na hřišti Pod Hrádkem v Čáslavi, oproti původně plánovanému střetnutí v Lorci.

„Kutná Hora nás nakonec požádala o přesun utkání do Čáslavi. Nedělá nám to problém, rádi jsme vyšli soupeři vstříc. Vždyť poslední tři vzájemné zápasy jsme hráli na jejich půdě, tak půjde nakonec o vítanou změnu,“ řekl ke změně konání místa zápasu trenér Čáslavi Jakub Svoboda.