FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!
FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!
NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

Béčko vedlo po první půli o tři branky, nakonec se z vítězství raduje po infarktovém závěru

Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy v poslední domácím utkání podzimní části sezóny I. A třídy sk. B přivítali celek z horní poloviny tabulky – Záryby. I když domácí tým vedl po prvním poločase o tři branky, rozhodl o jeho vítězství až čtyři minuty před koncem Fuxa.

Hodnocení trenéra

„První poločas byl herně vyrovnaný. Nám se konečně dařilo v zakončení a de facto každou příležitost jsme proměnili v branku,“ konstatoval trenér čáslavské rezervy Jakub Svoboda.

„Úvodní gól jsme dali po krásném míči Čuchala za obranu hostí, kam si naběl Fuxa a přehodil brankáře. O tři minuty vyslal podobný pas za obranu Trekoval, míč si zpracoval Zoufalý a ranou na zadní tyč skóroval. Třetí branku jsme přidali po akci Ronovského, který od brankové čáry vracel míč zpět před bránu, kde si před dotírajícím Zoufalým srazil hostující obránce míč do brány,“ popisoval Svoboda a pokračoval: „Hosté měli dvě, tři šance. Dvakrát netrefili bránu, jednou skvěle zachytal teprve sedmnáctiletý brankář Beran,“ uvedl.

Čáslavské rezervě ale nevyšel vstup do druhého poločasu: „Bohužel jsme za deset minut druhého poločasu o náskok trestuhodně přišli. Nejprve jsme chybovali při rozehrávce, poté jsme neuhlídali standardní situaci a o chvíli později se hostům vydařil signál po rohovém kopu. To nás samozřejmě psychicky srazilo,“ řekl Jakub Svoboda a navázal: „Přežili jsme pak ještě jednu standardní situaci, kdy míč letěl těsně vedle naší brány,“ oddychl si.

„Chtěli jsme ale zápas vyhrát a po vyloučení soupeře jsme vrhli všechny síly do útoku. Nakonec se k nám přiklonilo štěstí, kdy si po závaru ve vápně hostí našel míč Fuxa a propálil ho do sítě. Získali jsme tak velmi důležité tři body,“ konstatoval Jakub Svoboda a doplnil: „Navíc vítězná branka padla v čase, kdy jsme na hřišti měli tři hráče z dorostu, což je určitě příslibem do budoucna.“

Zdroj: www.svoboda.info.

4 : 3
(3 : 0)

FK Čáslav

 

TJ Záryby

Branky

21. a 86. Fuxa, 24. Zoufalý, 43. vlastní – 46. a 57. Soukup, 50. Šašek.

Sestava

Beran – Fuxa, Pavlík, Svoboda, Lebduška – Zoufalý (84. Jelínek), Vajgl, Čuchal, Trekoval (49. Kurka) – Ronovský (73. Plíhal, 90. Švajcr), Chadraba. Trenér Jakub Svoboda.