KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Čáslavská juniorka má za sebou první zápasovou prověrku

Fotbalisté čáslavské rezervy v prvním přípravném střetnutí zavítali do Třemošnice. Soupeři z krajského přeboru podlehli čáslavští mladíci 1:4. 

Hodnocení trenéra

„Na úvod přípravy nás čekal po dvou tréninkových jednotkách nelehký soupeř z krajského přeboru. V utkání jsem vyzkoušel všechny zdravé hráče. Někteří mě svým přístupem zklamali,“ povzdychl si trenér čáslavské juniorky Lukáš Jirků a navázal: „Abychom rozložili minutáž, tak někteří hráči hráli pouze poločas, přesto dle mého nenechali na hřišti všechno. To mě dost mrzí,“ zdůraznil Jirků. 

„Že se nedaří na začátku přípravy se dá pochopit, ale to, že někdo jde hrát poločas a ještě to neodmaká, mě štve. Abych nebyl pouze negativní, tak na druhou stranu musím říct, že tři až čtyři výkony hráčů mě celkem příjemně překvapily a myslím si, že bude na čem stavět,“ konstatoval. 

„V utkání jsme si na můj vkus vytvořili málo brankových situací. V předfinální fázi jsme hodně kazili, a to nás hodně sráželo. Máme na čem zapracovat do dalších utkání,“ uzavřel.  

4 : 1
(2 : 1)

ŽSK Třemošnice

 

FK Čáslav

Branky

55. Jehlička 

Sestava

Čáslav B I. poločas: Kovařík - Čáp, Kubín, Trekoval, Lebduška - Dastych (25. Konývka), Papoušek, Fišr, Vávra - Váňa, Honc. 

Čáslav B II. poločas: Kocprd - Koudelka, Altman, Trekoval, Lebduška - Kubín, Papoušek, Vocl - Jehlička, Novák, Váňa (60. Konývka). Trenér Lukáš Jirků.