ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Čáslavská rezerva dotáhla v závěru zápasu dvougólové manko

Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B přivítali na domácím hřišti tabulkového souseda – Čelákovice. Zápas týmů ze spodku tabulky nakonec dopadl lépe pro hostující tým, který po remíze 3:3 bere bonusový bod za lépe zvládnutý penaltový rozstřel.

„Čekalo nás další těžké utkání o “šest” bodů. Bohužel jsme utkání nezvládli,“ mrzelo trenéra Čáslavi B Lukáše Jirků. „V prvním poločase jsme měli územní převahu a vypracovali jsme si několik pěkných situací, které jsme nedokázali dotáhnout do gólového konce. Z mého pohledu, kdyby jsme první poločas vyhráli 4:0, tak by se nikdo nemohl divit,“ řekl Jirků.

„Na druhou stranu musím uznat, že i soupeř si vypracoval nebezpečné situace, které Beran hezky vychytal. My jsme dnes byli marní v zakončení,“ sdělil.

„Ve druhé půli jsme jsme špatně zachytili náběh při standartní situaci a bylo vyrovnáno. Poté jsme dostali dva góly z brejků,“ mrzelo Lukáše Jirků.

„Naštěstí jsme se v závěru zmohli na tlak a podařilo se nám vyrovnat, ale bohužel jsme nedokázali přidat druhý bod z penalt. Ztráta dvou bodů mě moc mrzí. V první půli jsme mohli rozhodnout o zápase,“ uzavřel.

SK Union Čelákovice

16. a 82. Havrda, 84. Váňa – 52. Dalekorej, 62. Kadeřábek, 70. Pánek.

Čáslav B: Beran – Hurda, Pavlík (68. Plíhal), M. Svoboda, Lebduška – Zoufalý (81. Chadraba), Havrda, Čuchal, Kurka (63. Batelka) – Král, Váňa. Trenér Lukáš Jirků.

Čelákovice: Bařina – Pánek, Bílek, Bařina, Homola, Matějka, Kolovecký (58. Kadeřábek), Buriánek (82. Filip), Dalekorej, Vacek (90. Arazim), Koch. Trenér Radek Skuhravý.

Rozhodčí: Braunšveigh – Šnýdr, Dvořák. Červené karty: 93. Hurda – 77. Dalekorej. Žluté karty: Hurda, Pavlik, Lebduška, Havrda, Král, Batelka – Bařina, Bílek, Dalekorej, Koch, Pikous. Diváků: 70.