ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Více informací

Čáslavská rezerva má za sebou divoký zápas v Pěčicích, ze kterého vydolovala první body!

Fotbalisté čáslavské rezervy předehrávali v pátek 13. září šesté kolo I. A třídy sk. B na půdě Pěčic. Hosté dokázali domácím vstřelit hned pět branek. Stejně si však počínali i domácí, a tak zápas dospěl do penaltového rozstřelu. 

Hodnocení trenéra

„Obrovsky těžké utkání dospělo do gólové přestřelky, kterou jsem jako hráč a teď jako trenér ještě nezažil,“ uvedl trenér čáslavské rezervy Lukáš Jirků

„My jsme si nechali dát v úvodu zápasu nechali nesmyslnou branku, kdy náš hráč trefí mičem spoluhráče a prohráváme. Následně dokážeme skóre zápasu obrátit na dva jedna v náš prospěch. Nedůsledným bráněním jsme ale soupeři nabídli dvě branky a domácí se opět dostali do vedení. Neustále nás trápí chyby v obraně,“ kroutil hlavou trenér čáslavského béčka. 

„Ve druhém poločase jsme na soupeře nastoupili a dvacet minut se hrálo na půlce soupeře. Poté ale uděláme dvě individuální chyby, kdy jdou domácí dvakrát osamoceni na bránu a odskočili nám až na pět dva. To už jsem myslel, že je konec,“ přiznal Lukáš Jirků.  

„Kluci se ale dokázali kousnout. Ukázali, ze jsou dobrými fotbalisty a skóre do konce utkání srovnali. Nakonec jsme zvítězili na pokutové kopy,“ uzavřel Jirků.

5 : 5
(3 : 2)

TJ Sokol Pěčice

 

FK Čáslav

Branky

3. vlastní, 27. a 61. Kiceluk, 29. Novák, 59. Hubač – 23. Havrda, 25. Váňa, 68. Mulač, 75. Votava, 77. Kurka. 

Sestava

Pěčice: Dufek – Tůma, Mulač, Novák, Král, Flachbart, Kiceluk, Hubač, Heřmanský, Novák, Sítař (59. Kriška). Trenér Miroslav Hubač. 

Čáslav B: Kovařík – Plíhal (61. Batelka), M. Svoboda (65. Chadraba), Pavlík, Lebduška - Zoufalý, Votava, Uher, Havrda – Kurka – Váňa. Trenér Lukáš Jirků.

Rozhodčí: Hanák – Stránský, Hes. Žluté karty: Tůma, Novák, Král, Hubač – Lebduška, Pavlík. Diváků: 40.