NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!
NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Čáslavská rezerva na body opět nedosáhla

Fotbalisté čáslavského béčka v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali do Průhonic. 

Hodnocení trenéra

„Bylo to pro nás velice důležité utkání o šest bodů. V takových utkáních musíme jezdit po zadku a být koncentrovaní. Ani jedno z toho jsem v zápase bohužel neviděl,“ mrzelo trenéra čáslavského béčka Lukáše Jirků„Respektive viděl, ale pouze u dvou, tří hráčů. To je hrozně málo. Další věc je, že si něco řekneme, ať už před zápasem nebo o poločase, ale přijdeme na hřiště a nedodržujeme to. To mě štve nejvíc,“ řekl. 

„Chybí nám vůdčí osobnost na hřišti, která by kluky usměrňovala. V utkání jsme hráli pouze po vápno. Neumíme vyřešit finální fázi. V utkání jsme šli dvakrát tři na jednoho, ale ani jednou jsme to nevyřešili správně. Brankáře hostí jsme příliš neprověřili. Naopak soupeř nás trestal ze všeho. Dokonce jsme si dali i vlastní gól. Je to pořád to samé dokola,“ uzavřel zklamaně.

3 : 0
(1 : 0)

Spartak Průhonice

 

FK Čáslav

Branky

Branky: 23. Jemelík, 50. Omcirk, 63. Dobiáš. 

Sestava

Průhonice: Diviš – Vosátka, Kotýnek, Dobiáš, Jemelík, Douda, Omcirk (81. Žačík), Janouš, Bereš (71. Bellada), Bureš, Souček (88. Fišer). Trenér Rudolf Kahle. 

Čáslav B: Beran - Hurda, Pavlík, Svoboda, Lebduška - Batelka, Zoufalý (65. Chadraba), Havrda, Kurka - Plíhal, Váňa (83. Chábera). Trenér Lukáš Jirků.

Rozhodčí: Cílek – Říha, Gerhardt. Žluté karty: Douda, Bureš – Beran, Svoboda. Diváků: 70.