KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Čáslavská rezerva na body v Divišově nedosáhla

Fotbalisté čáslavské rezervy ve druhém kole I. A třídy sk. B zavítali do Divišova. Čáslavští mladíci nakonec odjeli s prázdnou, prohráli 0:4. 

Hodnocení trenéra

„Věděli jsme, že nás v utkání s Divišovem nebude čekat nic lehkého. Kluky jsou upozorňoval na standardní situace, které jsou na takhle malém hřišti nebezpečné z každé pozice. Nakonec právě standardní situace rozhodly utkání,“ poznamenal k zápasu trenér čáslavské rezervy Lukáš Jirků

„V první půli se hrál vyrovnaný zápas, nahoru-dolů, ale bez vyložených šancí. Bohužel jsme nedokázali udržet koncentraci do přestávky a dostali jsme gól ze standardní situace. To je hrozná škoda, dostat gól do kabiny,“ litoval Lukáš Jirků. 

„Do druhé půle jsme vstoupili dobře, ale opět inkasujeme ze standardní situace. To nás srazilo na zem. Upozorňujeme na to o poločase a po patnácti minutách druhého poločasu dostaneme další gól,“ kroutil Jirků hlavou.

„Musím uznat, že soupeř je na standardní situace silný a v kombinaci s malým hřištěm je to silná zbraň. My jsme měli v utkání samé malé hráče a dorostence, takže to pro nás bylo velice těžké,“ přiznal. „I tak jsme se po druhém gólu nadechli a soupeře jsme přehrávali. V nadějné situaci jsme ale nezakončili přesně. Z protiútoku jsme udělali penaltu a bylo rozhodnuto,“ řekl. 

„Závěr utkání jsme nezvládli. Výsledek čtyři nula je pro nás krutý a neodpovídá předvedené hře, ale je to dané tím, že máme velice mladé mužštvo, které chtělo hrát otevřený fotbal až do konce utkání. Soupeř pak v závěru utkání měl několik protiútoků do otevřené obrany,“ uzavřel trenér čáslavského béčka. 

4 : 0
(1 : 0)

TJ Jawa Divišov

 

FK Čáslav

Branky

Branky: 42. a 61. Hanuš, 80. Vondrák pok. kop, 87. Rozsypal. 

 

Sestava

Divišov: Šimáček – Jíša, Srb, Vondrák, Vávra, Campodonico, Blažíček (67. Lehán), Babický, Vašírovský (80. Čermák), Hanuš, Vondrák (69. Rozsypal). Trenér Miroslav Kopecký. 

Čáslav B: Beran - Čáp, Šmejda, M. Svoboda, Lebduška – Zoufalý (65. Novák), Vocl, Klepal (46. Fišr), Vávra (60. Vrána), Kořínek (80. Kubín) – Tůma (48. Konyvka). Trenér Lukáš Jirků.

 

Rozhodčí: Šulcová – Marek, Pavlíková. Žluté karty: Campodonico, Vondrák – Beran, Šmejda. Diváků: 95.