LETNÍ FOTBALOVÉ A SPORTOVNÍ KEMPY LETNÍ FOTBALOVÉ A SPORTOVNÍ KEMPY
LETNÍ FOTBALOVÉ A SPORTOVNÍ KEMPY

prázdninové zážitky pro děti

chci více informací

Čáslavská rezerva na úvod přípravy přehrála kutnohorské béčko

Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy nastoupili k prvnímu přípravnému zápasu na jarní boje v I. B třídy proti rezervě Kutné Hory. Čáslavští v utkání zahazovali brankové příležitosti jak na běžícím páse.

Čáslavští fotbalisté do utkání vstupovali po značné zátěži, kdy v prvním týdnu přípravy absolvovali hned pět tréninkových jednotek: „S utkáním ale nejsem moc spokojen,“ uvedl trenér čáslavské rezervy Jiří Antoš a pokračoval: „Nedali jsme množství šancí, to by se stávat nemělo. Navíc jsme jednou inkasovali,“ řekl.

Od některých hráčů jsem také čekal lepší výkony. Každopádně jsme stále v začátku přípravy, máme prostor se zlepšovat,“ připomněl Jiří Antoš.

Trenér rezervy kutnohorské Sparty Pavel Král byl s prvním přípravným zápasem svého týmu vcelku spokojen: „První poločas jsme přestáli se ctí, kdy jsme prohrávali jedna nula,“ připomněl Král a navázal: „Ve druhém poločase jsme ale odešli po fyzické stránce. Bylo vidět, že Čáslav má v kádru zkušené hráče, jakými jsou Váňa, Svoboda nebo Špičák, kteří hráli vyšší soutěže. Nám takoví hráči chybí,“ konstatoval Pavel Král.

„My máme mladý tým. Na základě absencí navíc hrálo pět dorostenců, ale od toho je to příprava. Navíc jsme včera absolovovali těžký trénink,“ uvedl.

„V zápase se ale projevila kvalita soupeře a v posedních dvaceti minutách to už bylo evidentní,“ uzavřel Pavel Král.

Sparta Kutná Hora

Branky: 2 Trekoval, Svoboda, Špičák pok. kop – Secký.

Čáslav B: Maxa – Hurda, Pavlík, Svoboda, Lebduška – Radil (46. R. Zoufalý), Jirků, Váňa (55. Radil), Trekoval – Plíhal, Špičák.