NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!
NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Čáslavská rezerva na závěr sezóny přestřílela FC Mělník

Fotbalisté čáslavského béčka zakončili podzimní část sezóny I. A třídy sk. B vítězně. V zajímavém utkání, kdy se skóre přelévalo ze strany na stranu, přestříleli Čáslavští hosty z FC Mělník v poměru 5:4! 

Hodnocení trenéra

„Bylo to divoké utkání, které muselo diváky bavit,“ uvedl trenér čáslavského béčka Lukáš Jirků. „V zápase bylo k vidění vše. Devět branek v jednom utkání je na můj vkus hodně. Kdyby to bylo pouze do branky soupeře, tak v pořádku,“ řekl v nadsázce. 

„Bohužel se potvrdilo to, co nás trápí celou podzimní část. Děláme školácké chyby a dostáváme laciné góly. Na druhou stranu jsme dokázali pět gólů vstřelit, což není špatné,“ konstatoval. 

„Zápas byl dramatický do poslední vteřiny. Ač mám spoustu výhrad k tomu, jak jsme některé situace řešili, tak jsem nesmírně spokojen, že se kluci dokázali kousnout a dotáhnout utkání do vítězného konce,“ řekl Lukáš Jirků a navázal: „Za to musím klukům poděkovat, především Váňovi a Parovi, kteří dopoledne nastoupili ještě za A tým. Láďa Para odehrál poločas za A tým, pak si dal houskou k obědu a odehrál celé utkání za nás. V utkání navíc střelil jeden gól a jeden připravil. Myslím, že toho měl po zápase plné zuby,“ sdělil Jirků. 

„Tyto tři body jsou pro nás nesmírně důležité pro další boj v jarní části sezóny,“ uzavřel. 

 

Odkaz na fotografie ze zápasu naleznete zde:

https://afk1994.rajce.idnes.cz/nedele_17.11.2019_MU_I.A.trida_sk.B_FK_Caslav_-_FC_Melnik_5_4_2_2/

 

 

5 : 4
(1 : 2)

FK Čáslav

 

FC Mělník

Branky

Branky: 3. a 82. Plíhal, 32. Zoufalý, 57. Para, 68. Chadraba – 22. Miřatský, 34. Novotný pok. kop, 55. a 80. Bell. 

Sestava

Čáslav B: Beran – Kurka (46. Hurda), M. Svoboda, Pavlík, Lebduška - Para, Král, Havrda, Zoufalý (76. Vávra) – Váňa (58. Chadraba), Plíhal (88. Čáp). Trenér Lukáš Jirků. 

FC Mělník: Lomský – Novotný, Matějček (84. Todor), Mihalík, Fuksa, Těmín, Hrnčíř, Žaba, Antoš, Miřatský, Bell. Trenér Pavel Dohnal.

Rozhodčí: Drábek – Boček, Petýrek. Červená karta: 90. M. Svoboda. Žluté karty: M. Svoboda, Lebduška, Král, Pavlík, Chadraba – Mihalík, Fuksa, Bell. Diváků: 80.