KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Čáslavská rezerva na závěr sezóny přestřílela FC Mělník

Fotbalisté čáslavského béčka zakončili podzimní část sezóny I. A třídy sk. B vítězně. V zajímavém utkání, kdy se skóre přelévalo ze strany na stranu, přestříleli Čáslavští hosty z FC Mělník v poměru 5:4! 

Hodnocení trenéra

„Bylo to divoké utkání, které muselo diváky bavit,“ uvedl trenér čáslavského béčka Lukáš Jirků. „V zápase bylo k vidění vše. Devět branek v jednom utkání je na můj vkus hodně. Kdyby to bylo pouze do branky soupeře, tak v pořádku,“ řekl v nadsázce. 

„Bohužel se potvrdilo to, co nás trápí celou podzimní část. Děláme školácké chyby a dostáváme laciné góly. Na druhou stranu jsme dokázali pět gólů vstřelit, což není špatné,“ konstatoval. 

„Zápas byl dramatický do poslední vteřiny. Ač mám spoustu výhrad k tomu, jak jsme některé situace řešili, tak jsem nesmírně spokojen, že se kluci dokázali kousnout a dotáhnout utkání do vítězného konce,“ řekl Lukáš Jirků a navázal: „Za to musím klukům poděkovat, především Váňovi a Parovi, kteří dopoledne nastoupili ještě za A tým. Láďa Para odehrál poločas za A tým, pak si dal houskou k obědu a odehrál celé utkání za nás. V utkání navíc střelil jeden gól a jeden připravil. Myslím, že toho měl po zápase plné zuby,“ sdělil Jirků. 

„Tyto tři body jsou pro nás nesmírně důležité pro další boj v jarní části sezóny,“ uzavřel. 

 

Odkaz na fotografie ze zápasu naleznete zde:

https://afk1994.rajce.idnes.cz/nedele_17.11.2019_MU_I.A.trida_sk.B_FK_Caslav_-_FC_Melnik_5_4_2_2/

 

 

5 : 4
(1 : 2)

FK Čáslav

 

FC Mělník

Branky

Branky: 3. a 82. Plíhal, 32. Zoufalý, 57. Para, 68. Chadraba – 22. Miřatský, 34. Novotný pok. kop, 55. a 80. Bell. 

Sestava

Čáslav B: Beran – Kurka (46. Hurda), M. Svoboda, Pavlík, Lebduška - Para, Král, Havrda, Zoufalý (76. Vávra) – Váňa (58. Chadraba), Plíhal (88. Čáp). Trenér Lukáš Jirků. 

FC Mělník: Lomský – Novotný, Matějček (84. Todor), Mihalík, Fuksa, Těmín, Hrnčíř, Žaba, Antoš, Miřatský, Bell. Trenér Pavel Dohnal.

Rozhodčí: Drábek – Boček, Petýrek. Červená karta: 90. M. Svoboda. Žluté karty: M. Svoboda, Lebduška, Král, Pavlík, Chadraba – Mihalík, Fuksa, Bell. Diváků: 80.