ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Čáslavská rezerva nadále bodově tápe, v sobotu nestačila na Pšovku Mělník

Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B nestačili na Pšovku Mělník. Od domácích inkasovali šest branek, navíc v závěru přišli o vyloučeného Plíhala.

„Prožili jsme velice špatný vstup do utkání, který ovlivnil celý ráz zápasu. „V obranné fázi jsme neorganizovaní a situace řešíme opačně než bychom měli,“ kroutil hlavou trenér čáslavské rezervy Lukáš Jirků

„Do druhého poločasu jsme udělali dvě změny. Bohužel, asi z přemíry snahy jsme dělali individuální chyby a dostali jsme další tři branky. Celkem ze šesti branek jsme čtyři obdrželi po našich individuálních chybách,“ mrzelo Lukáše Jirků.

„Vrcholem je zbytečné vyloučení Plihala tři minuty před koncem zápasu. To jsou věci, které prostě nepochopím,“ řekl.

FK Pšovka Mělník

Branky: 13. Dvorný, 16. Šmíd, 35. a 48. Chytil, 61. Šanda pok. kop, 63. Pokorný – 50. Vilda (vlastní), 89. Švajcr.

Mělník: Šanda – Šimandl, Dvorný (66. Bláha), Pokorný (70. Havrlík), Šára (80. Beneš), Chytil (66. Rypka), Hakl, Grabmuller, Šmíd, Mrvík, Vilda. Trenér Jan Studený.

Čáslav B: Kovařík - Hurda, Votava, Pavlík, Lebduška - Kurka, Klepal (46. Zoufalý), Havrda (70. Švajcr), Plíhal – Vajgl (46. Vrána) – Váňa. Trenér Lukáš Jirků.