ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Čáslavská rezerva nastřílela Načešicím šest branek!

Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším přípravném zápase přivítali na domácí půdě celek z I. A třídy z Pardubického kraje.

„Poslední dvě přípravná utkání se nám nevyvedla jak výsledkově, tak především herně,“ připomněl trenér čáslavské rezervy Jakub Svoboda a pokračoval: „Udělali jsme tak změnu v rozestavení a do hry jsme zapojili tři zkušené hráče,“ řekl.

„První poločas se nám vydařil po všech stránkách. Dobře jsme kombinovali, byli nebezpeční v útočné fázi hry a navíc jsme dávali i branky. Soupeře jsme v prvním poločase pustili jen do jedné brankové příležitosti, což mě také potěšilo,“ konstatoval Jakub Svoboda.

„Do druhého poločasu jsme prostřídali a bohužel jsme nedokázali být tím dobře organizovaným týmem jako v prvních pětačtyřiceti minutách. Nakonec jsme ale i druhý poločas vyhráli, takže v celkové součtu mohu být s výkonem týmu nakonec spokojený. Stále ale máme na čem pracovat, především na komunikaci na hřišti a organizaci hry,“ uzavřel Jakub Svoboda.

Zdroj: www.svoboda.info

TJ Načešice

Trekoval, Uher, P. Jirků, Lebduška, Plachý, Vajgl pok. kop.

Žítek – Hurda (46. Plíhal), Pavlík (70. Svoboda), Svoboda (46. Vajgl), Lebduška – L. Jirků (65. Zoufalý), Vajgl (20. P. Jirků) – Uher, Trekoval, Zoufalý (46. Plachý) – Ronovský (46. Chadraba). Trenér Jakub Svoboda.