KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Čáslavská rezerva nestačila na Rejšice

Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali do Rejšic. Domácí hostujícímu celku nasázeli šest branek.

Hodnocení trenéra

„Zápas se mi nehodnotí vůbec dobře. Jeli jsme na zápas se dvanácti hráči do pole a z toho tři hráči odehráli dopoledne devadesát minut a jeden poločas. I tak si myslím, že zápas se dal  zvládnout daleko lépe,“ mrzelo trenéra čáslavského béčka Lukáše Jirků.

„Bohužel svůj den neměli ani hráči, kteří byli odpočatí a měli by mužstvo táhnout. Od začátku zápasu jsme hráli pasivně a soupeř nás přehrával. My jsme absolutně neměli střed hřiště. Nepodstupovali jsme souboje, neměli jsme odražené míče, byli jsme nepřesní, a to nás trápilo celý první poločas,“ řekl Jirků.

„Do druhé půle jsme udělali změnu ve středu hřiště a hra se rapidně zlepšila. Fišr, který odehrál dopoledne devadesát minut za dorost, hru značně oživil. Najednou jsme byli na míči, dokázali jsme si vypracovat šance a vštřelit gól po hezké akci. V tu chvíli jsem věřil, že skóre ještě srovnáme,“ konstatoval trenér čáslavské rezervy. „Bohužel jsme inkasovali ihned po sérii našich útočných rohových kopů. Po jednom rohovém kopu, kdy jsme nepodstoupili ani souboj, gólman chytil míč a výkopem přes celé hřiště našel spoluhráče a byl z toho gól na 4:1. Tím bylo rozhodnotu, tento gól nás položil na lopatky a zápas se jen dohrával,“ sdělil Jirků a navázal: „Bohužel nejsme schopni vyhodnotit situaci a za stavu 5:1 v osmdesáté minutě nesmyslně napadáme soupeře při jeho rozehře. V tu chvíli už na hřišti neměl nikdo sílu, jenom naši útočnici,“ kroutil hlavou. 

„Sice jsme jeli v hodně oslabené sestavě, ale nemůžeme dopustit, aby z toho byl takto vysoký výsledek. Konec utkání se dal zvládnout daleko lépe,“ uzavřel

6 : 1
(3 : 0)

SK Rejšice

 

FK Čáslav

Branky

Branky: 32. a 34. Bělík, 41. Krčmář, 62. Jaroš, 77. a 90. Fidrich – 58. Vrána

Sestava

Čáslav B: Kovařík – Nykodým (84. Jirků), Čáp, Schovanec, Lebduška - Zoufalý, Novák (46. Fišr), Vocl, Kořínek - Vrána, Váňa. Trenér Lukáš Jirků

Rejšice: Jíra – Fidrich, Chleborád, Jaroš, Kredba (71. Páník), Šťastný, Krčmář, Bárta (67. Riesz), Hlaváč (46. Žádný), Vejvoda, Bělík. Trenér Jan Páník.