KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Čáslavská rezerva oslavila první tříbodové vítězství v sezóně!

Fotbalisté čáslavského béčka v dalším kole I. A třídy sk. B na domácím hřišti přivítali celek Rejšic.

Hodnocení trenéra

„Před zápasem jsme věděli, že nás vzhledem k našemu postavení v tabulce nečeká nic lehkého. Museli jsme řešit absenci hned šesti hráčů a pozici golmana. Navíc dva hráči ze základní sestavy měli zdravotní potíže. Kádr jsme doplnili dorostenci a v bráně nám vypomohl Jan Kubát, který zachytal výborně a má velkou zásluhu na vítězství,“ uvedl trenér čáslavského béčka Lukáš Jirků.

„Jak se říká, všechno špatné je pro něco dobré, a to dnes platilo dvojnásobně. Utkání jsme začali dobře, kdy jsme chtěli na soupeře nalézt a nechat mu co nejméně prostoru. Vyvíjeli jsme tlak na soupeře a ten si s tím nevěděl moc rady. Zásluhou nám bylo několik šancí, ale bohužel jsme proměnili jen jednu z nich a do druhého poločasu jsme vstupovali s pouze jednou vstřelenou brankou,“ uvedl Lukáš Jirků. „Druhý poločas jsme začali velice dobře a zvýšili na dva nula, ale to bylo z náši strany vše,“ mrzelo jej.

„Pak jako by na nás padla deka a hrál pouze soupeř. Dostali jsme lacinou branku a soupeř ožil. Rázem jsme měli problémy v obranné fázi a soupeř měl několik příležitostí,“ přiznal Jirků.

„Naštěstí pro nás neproměnil ani pokutový kop a zápas jsme už víceméně odebránili do vítězného konce. Všechny kluky dnes musím za nasazení pochválit, dorostenci co nastoupili do utkání pracovali také dobře,“ uzavřel Jirků.

2 : 1
(1 : 0)

FK Čáslav

 

SK Rejšice

Branky

 24. Havrda, 47. Chábera – 53. Pánik. 

Sestava

Čáslav B: Kubát - Plíhal, Svoboda, Pavlík, Lebduška – Batelka (88. Jirků), Klepal, Havrda, Zoufalý (78. Vávra) – Chábera (69. Honc), Chadraba (61. Kubín). Trenér Lukáš Jirků.

Rejšice: Jíra – Zeman, Riesz, Kredba, Kučera, Bělík, Fidrich, Páník, Hlaváč, Šťastný, Fingerhut. Trenér Jan Pánik.

 

Rozhodčí: Stumpf – Svoboda, Ježek. Červená karta: 68. Lebduška – 68. Pánik. Žluté karty: Pánik, Hlavač (oba R)