Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00! Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!
Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!

Čáslavská rezerva podlehla béčku Ostré

Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy v prvním jarním mistrovském zápase přivítali na umělé trávě rezervu divizní Ostré. Domácím se zápas vůbec nepovedl a zaslouženě prohráli.

„Chtěli jsme navázat na vcelku podařenou zimní přípravu a připsat si pokud možno vítězství,“ uvedl trenér čáslavské rezervy Jakub Svoboda. „Za cíl jsme si kladli soupeře napadat v zárodku jeho rozehrávky, ale bohužel se nám to nedařilo. Sice jsme si vytvořili jako první velkou možnost, kdy Plíhal z malého vápna vysoko přestřelil, ale jinak jsme v prvním poločase moc nebezpeční nebyli,“ mrzelo Jakuba Svoboda.

„Na druhé straně se pak po nedorozumění stopera s brankářem kopala penalta a hosté šli do vedení. My jsme se dostali do křeče a místo toho abychom kombinačně soupeře přehráli, tak jsme drželi míč neustále ve vzduchu,“ nechápal Svoboda. „V prvním poločase měl šanci ještě Richard, kterému z přímého kopu z hranice vápna přihrál Špičák, Richard ale nemířil přesně. Hosté v prvním poločase ještě nastřelili po brejku břevno,“ rekapituloval trenér čáslavské rezervy.

„Bohužel ani ve druhém poločase hráči nezvýšili aktivitu. Brzdila je v tom řada zbytečných nepřeností. Dnes to nebyl náš zápas, když řada hráčů zahrála pod svoje možnosti,“ přiznal Jakub Svoboda a navázal: „Za stavu nula jedna šel sám na bránu Strnad, ale branku přehodil. Poté se nám podařilo vyrovnat, kdy si na přesný centr Zoufalého naskočil Váňa. Bohužel nás branka dostatečně nenakopla a hosté nás trestali z brejků,“ kroutil Svoboda hlavou. „Defacto každý brejk zakončili do prázdné brány. Porážka mě mrzí, bohužel jsme nepředvedli ani průměrný výkon a s tím se opravdu mistrovské zápasy vyhrávat nedají,“  uzavřel zklamaně.

Zdroj: www.svoboda.info

Sportovní sdružení Ostrá

70. Váňa – 10. Sedlák pok. kop, 75. a 80. Verner, 76. vlastní.

Maxa – Hurda (65. Vrána), Růžička, Richard, Pavlík – Zoufalý (81. Šupka), Jirků, Váňa, Strnad – Plíhal (46. Trekoval), Špičák. Trenér Jakub Svoboda.