FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!
FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!
NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

Čáslavská rezerva podlehla těsně Kutné Hoře

Kutná Hora – Fotbalisté Kutné Hory v dalším přípravném zápase na novou sezónu hostili v domácím prostředí celek čáslavské rezervy.

Hodnocení trenéra

Trenér čáslavské rezervy Jakub Svoboda byl s výkonem svých svěřenců spokojen: „Podali jsme zřejmě nejlepší výkon v rámci letní přípravy. Zachytili jsme úvod zápasu, kdy jsme prvních dvacet minut asi i zaskočili domácí naší aktivitou. Poté si ale vzali slovo Kutnohorští a my jsme spíše jen bránili a snažili se hrát na brejky. Nakonec jsme v závěru poločasu inkasovali,“ popisoval. 

„Ve druhém poločase byl obraz hry podobný. My jsme vystřídali pasáže, ve kterých jsme byli aktivní a na míči, s pasážemi, kdy jsme jen bránili v bloku,“ připomněl Jakub Svoboda a pokračoval: „Podařilo se nám po krásné akci vyrovnat, kdy se prosadil pěknou střelou z vápna Plíhal. Domácí nás pak potrestali podle stejného scénaře, kdy dlouhý míč za obranu dokázali v rámci kombinace dostat až do naší sítě,“ řekl trenér Čáslavi.  

„Za stavu tři jedna Vrána vysunul krásnou kolmicí Ronovského a bylo to jen o branku. Nakonec jsme ale po další náběhu za obranu inkasovali čtvrtou branku. Nicméně i tak snížil Ronovský, který potrestal nepřesný odkop brankáře domácí povedenou ranou z dálky,“ popisoval. 

„Sice jsme prohráli, ale s výkon a přístupem hráčů mohu být spokojen. Dnes nás i několikrát podržel mladičký, teprve šestnáctiletý brankář dorostu, Mach. Škoda jen zranění kapitána Zoufalého, který má problémy se svalem,“ uzavřel.

zdroj: www.svoboda.info

4 : 3
(1 : 0)

Sparta Kutná Hora

 

FK Čáslav

Branky

2 Ronovský, Plíhal.

Sestava

Mach – Hurda (60. Stránský), Pavlík, Svoboda (65. P. Jirků), Lebduška – Zoufalý (15. Vrána), Vajgl, Kopp, Uher (55. Chadraba). – Ronovský, Plíhal. Trenér Jakub Svoboda.