FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!
FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!
NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

Čáslavská rezerva přehrála celek Třemošnice

Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy sehráli první přátelské utkání zimní přípravy proti celku Třemošnice, který působí v krajském přeboru Pardubického kraje.

Hodnocení trenéra

„Sobotním zápasem s Třemošnicí jsme uzavřeli naše domáci minisoustředění. Kluci trénovali v pátek, v sobotu dopoledne absolvovali tréninkovou jednotku v terénu a odpoledne zápas. Všichni to zvládli na výbornou,“ pochvaloval si trenér čáslavské rezervy Jakub Svoboda

„Tým jsme složili z hráčů béčka a dorostenců ročníků 2000, 2001 a 2002. V samotném utkání jsme pak chtěli vycházet z dobré defenzivní činnosti s rychlým přechodem do útoku, což se nám vcelku dařilo. Až na posledních dvacet minut zápasu jsme byli dokonce dominantnějším týmem na míči a lépe jsme kombinovali,“ konstatoval Jakub Svoboda. 

„Úvodní branku zápasu si vypracoval Batelka sám, když o míč obral obránce a s přehledem zakončil. Další dvě branky přidal Zoufalý, obě po centru Plachého. Při první hezky zasekl míč a skóroval střelou na zadní tyč. Při druhé se prosadil hlavičkou. Hosté kontrovali střelou do tyče, ale jinak si za první poločas šanci nepřipravili. My jsme naopak ve 42. minutě přidali třetí branku, kdy Lebduška vysunul do samostatného úniku Cháberu, jenž znovu s přehledem zakončil,“ popisoval Svoboda dění na hřišti v úvodních pětačtyřiceti minutách zápasu. 

„Ve druhé části hry dokázali hosté snížit Králem povedenou ranou z přímého kopu. Navíc ten samý hráč chvíli před koncem znovu z přímého kopu trefil břevno. My jsme ve druhé části nedotáhli několik nadějných brejků a přečíslení, ovšem to nic nemění na tom, že kluci zápas zvládli velmi dobře a jak s výsledkem, tak s výkonem můžeme být spokojeni,“ uzavřel Jakub Svoboda.

Zdroj: www.svoboda.info

4 : 1
(4 : 0)

FK Čáslav

 

ŽSK Třemošnice

Branky

Branky: 15. Batelka, 32. a 34. Zoufalý, 42. Chábera – 60. Král.

Sestava

Skokan (46. Beran) – Jelínek (30. Plachý), Pavlík (60. M. Svoboda), M. Svoboda (30. Gron), Lebduška (60. Batelka) – Zoufalý (60. Jelínek), Klepal, Vajgl (76. Pavlík), Kurka (30. Pytlík) – Batelka (30. Chábera), Plíhal (60. Chábera). Trenér Jakub Svoboda.