KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Čáslavská rezerva přehrála Mělník a udržela I. A třídu i pro příští rok

Čáslav – Fotbalisté čáslavského béčka v posledním kole I. A třídy sk. B na domácím pažitu hostili Mělník. Domácí v zápase zvítězili tři nula. Díky tomuto vítězství domácí fotbalisté v tabulce přeskočili celek Záryb, který v Divišově prohrál po pokutových kopech, a slaví tak záchranu v soutěži.

Hodnocení trenéra

„V prvním poločase jsme si vytvořili pět vyložených šancí. Skórovali jsme po pěkné střele Ronovského ze střední vzdálenosti,“ popisoval trenér čáslavského béčka Jakub Svoboda. „Nastřelili jsme tyč a celkově jsme byli aktivnějším celkem. Na druhou stranu je třeba přiznat, že soupeř měl také dvě šance ke skórovaní. Ty jsme ale přežili,“ uvedl.  

„V začátku druhého poločasu nám chyběl pohyb a drajv. Hosté to využili ke gólové střele. Tu ovšem skvělým zákrokem zlikvidoval brankář Karban,“ popisoval Svoboda jeden z klíčových okamžiků zápasu.  

„My jsme odpověděli gólem Jelínka. Po této brance se tým uklidil a na hřišti jsme jasně dominovali. Spálili jsme ještě několik šancí. Třetí branku přidal Kořínek, který uklízel míč do prázdné brány po pěkné kombinaci Jelínka s Uhrem,“ konstatoval. 

„Klukům bych chtěl poděkovat. Souhrou výsledků jsme dokázali přeskočit v tabulce Záryby a můžeme slavit setrvání v I. A třídě i v příštím roce,“ uzavřel Jakub Svoboda.

Zdroj: www.svoboda.info

Videosestřih zápasu je zde!

Foto a video naleznete zde!

 

 

3 : 0
(1 : 0)

FK Čáslav

 

FK Pšovka Mělník

Branky

14. Ronovský, 60. Jelínek, 67. Kořínek.

Sestava

Karban – Hurda (25. Plíhal), Trekoval (46. M. Svoboda), Pavlík, Lebduška – Jelínek, Uher, Klepal (56. Zoufalý), Kořínek – Hannich (73. Plachý), Ronovský (78. Gron). Trenér Jakub Svoboda.