ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Čáslavská rezerva přehrála Mnichovohradišťský SK tím nejtěsnějším rozdílem

Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B na domácím hřišti přivítali Mnichovo Hradiště. Domácí celek v utkání zahodil několik vyložených brankových příležitostí, což se mu mohlo v závěru utkání vymstít. Nestalo se tak a domácí si připsali důležité tři body!

„Do zápasu jsme vstoupili skvěle. Byli jsme aktivní, soupeře vysoko napadali při rozehrávce. Ovšem nedařilo se nám v zakončení. Po dvou rohových kopech v šancích selhali Richard a Chadraba. I tak jsme v prvním poločase byli nebezpečnějším celkem, ale několik nadějných akcí jsme nedotáhli do konce. Škoda,“ litoval trenér čáslavského béčka Jakub Svoboda.

„Nakonec jsme dali branku, když Petrů vysunul do brejku Trekovala, který díky svalovému zranění hráče hostí běžel sám na branku a poslal nás do vedení. Byl to pro nás šťastný okamžik, ale to k fotbalu patří. Hosté zahrozili až v závěru poločasu, kdy nás po pěkné ráně hostujího hráče podržel brankář Karban,“ popisoval.

„Ve druhém poločase jsme nepůsobili již tak dominantě. Nicméně několik vyložených šancí jsme nedali. Nejprve běžel ze strany sám na branku Čuchal, nedal. O chvíli později šel sám na bránu Petrů, ale v poslední chvili mu míč vypíchl obránce hostí. Deset minut před koncem se Ronovský obtočil kolem obránce, ale i jeho pokus vytáhl brankář hostí na roh,“ řekl Svoboda.

„Nakonec nás naše střelecká nemohoucnoust mohla stát vítěztví. Dvě minutě před koncem se po dlouhém míči za naší obranu nedohodl brankář se stoperem. Následnou střelu pak naštěstí nasměroval hostující hráč do našeho obránce. To byla opravdu infarktová chvilka,“ oddychl si.

„Zápas jsme ale zvládli za tři body, což je jistě povzbuzení do dalších bojů. Musíme si v útočné fázi počinat produktivněji, i tak ale kluky chválím. Bylo vidět, že se chtějí porvat o každý míč. Za vítězství jsme rádi,“ uzavřel Jakub Svoboda.

Zdroj: www.svoboda.info

Foto a video ze zápasu najedete zde!

Videosestřih ze zápasu je zde!

Mnichovohradišťský SK

30. Trekoval.

Karban – Plíhal, Pavlík, Richard (61. Vrána), Lebduška – Uher (90. Plachý), Vocel (76. Jirků), Čuchal, K. Petrů – Chadraba (58. Ronovský), Trekoval. Trenér Jakub Svoboda.