ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

A-tým: FK Čáslav - FK Příbram U19, středa 5. srpna od 18:00 hod.
A-tým: FK Čáslav - FK Příbram U19, středa 5. srpna od 18:00 hod.
FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!
FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!

Celá zpráva

Čáslavská rezerva přišla o první body v samotném závěru utkání

Pět zápasů = nula bodů. Takovou bilanci mají fotbalisté Čáslavi v úvodu sezóny v I. A třídě sk. B. V neděli proti Mnichovu Hradišti sahali dlouho po bodovém zisku. O něj fotbalisté Čáslavi přišli až v samotném závěru zápasu.

Hodnocení trenéra

„Věděli jsme, že nás po čtyřech prohraných kolech nečeká vůbec nic lehkého. Soupeř doposud ztratil pouze jediný bod,“ uvedl trenér čáslavské rezervy Lukáš Jirků a pokračoval: „V předchozích zápasech jsme obdrželi spoustu branek, proto jsem klukům kladl na srdce, že musíme vycházet ze zajištěné obrany. To se nám bohužel úplně nepovedlo,“ mrzelo jej.

„V zápase jsme opět obdrželi dvě branky. Přál bych si jeden zápas, kdy nedostaneme žádnou branku,“ řekl Jirků a navázal: „Především mě mrzí inkasovaná branka v 89. minutě, ale to je bohužel fotbal. Soupeř byl fotbalovější, ale přesto si myslím že jsme si minimálně bod zasloužili,“ uzavřel.

1 : 2
(0 : 0)

FK Čáslav

 

Mnichovohradišťský SK

Branky

Branky: 74. Havrda – 64. Radačovský, 89. Sabol

Sestava

Čáslav B: Kovařík – Plíhal (46. Vajgl), Votava, Trekoval, Lebduška – Jirků (56. Chadraba) – Kurka (87. Plachý), Klepal, Havrda, Zoufalý (66. Pavlík) – Váňa. Trenér Lukáš Jirků.

Mnichovo Hradiště: Kalčík – Prokorát, Svoboda, Honc (53. Nohýnek), Pokorný, Sabol, Radačovský, Najman (90. Šosvald), Charvát (82. Kohout), Lakatoš, Vegricht. Trenér Aleš Kohout.