FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!
FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!
NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

Čáslavská rezerva prohrála potřetí v řadě!

Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezevy v dalším kole I. A třídy sk. B na domácím hřišti hostili celek Lysé nad Labem. Čáslavskému béčku zápas znovu hrubě nevyšel.

Hodnocení trenéra

„Po minulém výprasku v Pěčicích jsem si říkal, že nic horšího se stát nemůže. Opak je ale pravdou, když jsme naprosto totožným způsobem vyhořeli i na domácí půdě,“ kroutil hlavou trenér čáslavské rezervy Jakub Svoboda

„Díky velké marodce kmenových hráčů béčka jsme tým výrazně posíli z divizního mužstva. Bohužel, zápas nám totálně nevyšel. Inkasovali jsme hned po třiceti vteřinách hry. Po krásné akci jsme zakončením do prázdné brány za chvíli vyrovnali,“ rekapituloval. „Místo toho, aby nás tato akce nakopla, tak jsme v dalším průběhu poločasu nebyli vůbec nebezpeční. Naopak jsme inkasovali po standardní situaci z poloviny hřiště, kdy hráč zakončoval z úrovně malého vápna. Třetí branku jsme pak dostali po krásné ráně soupeře do šibenice,“ řekl Jakub Svoboda. 

„Na začátku druhého poločasu ve vyložené pozici hlavičkou nad útočník Chadraba. Na druhé straně jsme pak inkasovali po střele z hranice velkého vápna, kdy Brabec přehodil brankáře Kovaříka. To otupilo naši vůli s utkáním něco udělat,“ přiznal Jakub Svoboda. 

„Všem hráčům se nedařilo, na hřišti nebylo fotbalisty, který by strhnul ostatní. Navíc soupeř přidal při ošetřování zraněného Fuxy další dvě branky,“ konstatoval Svoboda a dodal: „Z výsledku i našeho herního projevu jsem velmi zklamaný.“

Zdroj: www.svoboda.info

2 : 6
(1 : 3)

FK Čáslav

 

TK Slovan Lysá nad Labem

Branky

7. Ronovský, 90. Richard – 1. a 13. Vránek, 20. Švorba, 54. a 83. Brabec, 82. Novák.

Sestava

Kovařík – Plíhal (61. Dastych), Pavlík, Richard, Fuxa (83. Šupka) – Kopp (72. P. Jirků), Vančura, Strnad, Kořínek – Chadraba (58. Vajgl), Ronovský. Trenér Jakub Svoboda.