NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!
NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Čáslavská rezerva prohrála s Ledčí nad Sázavou

Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy sehráli úvodní přátelské utkání letní přípravy na domácím hřišti proti celku z Ledče nad Sázavou. Druhý poločas zápasu významně ovlivnila průtrž mračen. Domácí nakonec celku z krajského přeboru podlehli 1:4. 

Hodnocení trenéra

„V prvním přátelském utkání nás čekal nelehký soupeř, účastník krajského přeboru. Od začátku zápasu se hrálo ve vysokém tempu, ovšem bez šancí na obou stranách. Nám se podařilo vstřelit úvodní branku zápasu, ale to bylo z naší strany směrem dopředu vše. Na druhou stranu musím říct, že jsme byli půl hodiny hry velice dobře organizovaní a zápas měl vysoké tempo. Soupeř ze tří střel na bránu v prvním poločas dal tři góly. Dostali jsme lekci z produktivity,“ řekl k prvnímu poločasu trenér čáslavského béčka Lukáš Jirků

„Se začátkem druhého poločasu přišla průtrž mračen, což se podepsalo na úrovni hry. I přes výsledek jedna čtyři nemám z utkání špatný pocit. Především úvodních třicet minut bylo dle mých představ,“ konstatoval Jirků a pokračoval: „Navíc jsme v utkání vyzkoušeli další dorostence, kteří zahráli velmi dobře. Jedinou branku vstřelil Tadeáš Fišr, který odehrál dobré utkání. I další podali vcelku dobré výkony. Do utkání po roční pauze nastoupil Jakub Svoboda, který by měl být pro naši obranu velkým přínosem,“ uzavřel. 

Foto a video z utkání naleznete zde.

1 : 4
(1 : 3)

FK Čáslav

 

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

Branky

Fišr.

Sestava

Beran – Nykodým, J. Svoboda, Šmejda, Lebduška - Zoufalý, Vocl, Trekoval, Fišr - Vondra, Plíhal. Střídali: Vrána, Novák, Schovanec, Vávra, Chábera. Trenér Lukáš Jirků.