ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Čáslavská rezerva rozstřílela Pečky

Chotusice – Fotbalisté čáslavské rezervy sehráli přípravné utkání s celkem AFK Pečky. Na hřišti v Chotusicích se čáslavští hráči prosadili výrazněji až o změně stran.

„Zápas se soupeřem z b-třídy naplnil naše očekávání. Soupeři jsme toho po celý zápas moc nedovolili a přehráli ho rozdílem třídy,“ uvedl trenér čáslavské rezervy Lukáš Jirků.

„Většinu času jsme drželi míč na našich kopačkách. Kluci zápas odmakali až do konce. Soupeř navíc ve druhém poločase odešel fyzicky,“ konstatoval Jirků a pokračoval: „S nasazením jsem spokojený, ale herně máme stále co zlepšovat. V zápase byla stále spousta nepřesností,“ uzavřel.

Zdroj: www.svoboda.info

Foto a video z utkání naleznete zde!

AFK Pečky

2 Chábera, 2 Para, 2 Chadraba, Vrána, Votava.

Kovařík – Plíhal, Votava, Svoboda, Lebduška – Para, Havrda, Klepal, Vrána - Chadraba, Váňa. Střídali: Hurda, Švajcr, Chábera. Trenér Lukáš Jirků.